Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tovább? Rossz volt a...

Hogyan tovább? Rossz volt a teszt?

Figyelt kérdés
Fél évnyi próbálkozás után sem jön a bébi.Spirálom volt,változékony ciklusaim vannak azóta 32-35-42 nap is volt egyszer.Éppen ezért vettem ovu tesztet.Múlt hónap végén két nap lett erős pozitív de eltelt 4 nap és megjött.Igaz,hogy csak két napos volt,de nem értem miért.Rossz volt a teszt,nem tudom.Előtte hónapokban számolgattam illetve figyeltem a hüvelyváladékot.Hőmérőzés a két gyerek mellett kizárt.Lakást vásároltunk a bankos hercehurca véget ért.Gyerekekkel minden rendben.Én nézettem vérképet,az is rendben.Dokim premens tablettát ajánlotta,egy hónapja szedem.Gyógyteákon túl vagyok,nem használtak.Dolgozni nem megye vissza semmiképp a kisebbik októberben 2 éves lesz,eddig aggasztott mi lesz,de megleszünk.Kicsit aggaszt a politikai helyzet.De más tényleg nincs.Vágyunk a babára.Most nem tudom mitévő legyek.Persze tudom bárikor bejöhet,de mégiscsak vannak jobb és kevésbé szerencsés napok egy ciklusban...
2015. szept. 9. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy? Fél évnyi próbálkozás nem egy nagy idő, főleg ha 30-35 év körüli vagy. Én 20 évesen szültem a fiam, 3 hónap alatt jött össze. Most várom a másodikat, szintén 3 hónap alatt jött össze 26 évesen. Én is meglepődtem mert több időre számítottam...

A tablettát egy hónapja szeded, szerintem még 2-3 hónapot bőven várhatsz. Az orvosod mit mond, mennyi idő után várhatod a tabi hatását, meddig kell feltétlen szedned?

2015. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán dolgozz, tereld el a figyelmed.
2015. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!