Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van hányingerem, ha a...

Liza23 kérdése:

Miért van hányingerem, ha a szerelmem belém élvez?

Figyelt kérdés
Nem durva sexről van szó hanem jól eső kellemesről. Szinte minden alkalomnál tapasztalom. Ebben a hónapban nem középidőben éreztem az ovut. Ilyen előfordulhat? Átlagosan 26-27 napos ciklusaim vannak.
2015. okt. 11. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás reakció az idegen fehérjére.
2015. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Talán mert nem a szádba kéne...
2015. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fel vagy egyáltalán készülve LELKILEG (!) a gyermekvállalásra?

Nálam akkor volt ilyen, amikor elkezdtünk próbálkozni.

Abba is hagytuk 1-2 hónapra, majd utána már nem volt semmi probléma.

Lelkileg is felkészültem arra, hogy ha összejön a gyermek, akkor teljesen megváltozik az életünk. Főleg az enyém.

2015. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es mindenki magából indul ki 😉

úgy gondolom, hogy fel mivel egy baba minden álmom

2015. okt. 11. 13:49
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as ment a zöld kezecske!

nagyon rég szeretnék egy picit, de eddig nem jött össze! Nem 23 éves vagyok, úgy érzem időben vagyok. Tudom, hogy változik az élet sok mindenről le kell majd mondani stb... de alig várom már ❤

2015. okt. 11. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen összefüggést keresel a szex és a hányinger között. Terhesség esetén 6-8 hetesen szokott kezdődni a hcg miatti émelygés. Ez 4-6 héttel van a sikeres aktus után. Szerintem lelki alapon produkálsz hányingert.
2015. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez a tudatalattid reakciója. :)

Lehet hogy akarod a babát, de legbelül kicsit tartasz a dologtól: a terhességtől, szüléstől, a babával való esetleges gondoktól...

Szerintem talán olyan ez, mint ha valami új helyre mész és hányingered van az izgalomtól, az ismeretlentől.

:)))

2015. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem keresek összefüggést! Ezt tapasztalom! Mikor végzünk és pihenünk az ágyban, akkor szoktam elkezdeni érezni a hányingert éshogy távozik a fölösleg ondó.
2015. okt. 11. 13:59
 9/13 anonim ***** válasza:
esetleg undorodsz az ondótól?
2015. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem! Nincs ezzel semmi bajom. Ezért sem értem, hogy mi lehet a gond. Gondoltam hátha van vki aki tud erről vmit mondani.
2015. okt. 11. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!