Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban kezdtem a...

Ebben a ciklusban kezdtem a Clostyt. A termékeny nyákom most nem 1-2napig volt, hanem majdnem 6napig. 10-16. napig. A 22. nap szúrkált egésznap a bal petefészkem. Lehet akkor volt peteérés? Akkor valószínűne várjam, hogy megjön időben?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvaspm,hogy kitolja a ciklust.sajnos az utóbbi időben 22-32 napos ciklusaim voltak,erre kaptam a gyógyszert.

Uhra nem rendelt vissza a doki.

A nyáktól vagy a szúrkálástól számoljam a peteérést szerintetek?



2015. okt. 12. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Sem a nyák, sem a szurkálás nem alkalmas arra, hogy a tüszőrepedés pontos idejének számítása alapjául szolgáljon. Különösen így, hogy rengeteg idő eltelt közöttük. Ha mérnél hőt, azzal szinte napra pontosan be lehet lőni a repedés idejét, így csak várni tudsz, hogy mi lesz.
2015. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!