Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ilyen görbével,...

Lehetséges ilyen görbével, hogy mégis babát várok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom fura a görbém most volt először ilyen és ez alapján még csak ovum se volt hiába húzta be a ciklus.hu. Bár hozzáteszem volt ovus fájdalmam... Sajnos a hónapban betegség és hosszú autóút miatt itt ott kilengések vannak.


Most mégis lassan 5 napja késik a mensim 31-32 napos szokott lenni. Egyre rosszabbul vagyok, illetve a közérzetem. Mellfájás csak olyan mint mensi előtt, homlok kiszokott pattogni most is kipattogott, de el is múlt. Pénteken volt egy erősebb hasgörcsöm teljesen mensi szerű, azt is hittem megjön. Másnap a hőm is leesett mégse jött mensi és csak néha szúrt bal oldalon a hasam. Mára megint feljebb ment a hőm (ettől holnap még megjöhet) De ma egész nap főleg estére néha annyira szúr a hasam, hogy csillagokat látok de csak pár pillanat aztán elmúlik, illetve tompán fáj egy pontban.


Szeretnénk babát és nagyon meglepődnék, ha ilyen görbével mégis sikerült volna.

Pajzsmirigy alul működésem van amire szedek gyógyszert.


Volt valaki hasonló görbével akinek baba lett a vége? :)

Őszintén szólva mensire számítok, de belül mélyen a remény hal meg utoljára :) Tesztet kedden csinálok, ha nem jön meg.


[link]



2015. okt. 11. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom egyértelmű peteérést sem látok, meg ha volt is peteérés után nem marad fent a hőd olyan mint a ciklus elején. szerintem kicsi az esély de nagyos szorítok. Ha esetleg mész nődokihoz mutasd meg neki a görbéd, hátha csináltat hormon sort. mióta próbálkoztok?
2015. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

lassan 5 éve, júniusban volt egy elhalt ikerterhességem :(


Előző hónapban szépen volt peteérésem tökéletes görbével, közben kiderült a TSH és anti TPO-m magas, TSH-m szerencsére szépen csökken, kövi hónapra tervezek IR vizsgálatot és D vitamint is megnézetem. Ha kövi hónapban is ilyen lesz a görbém akkor azokkal az eredményekkel és görbékkel elmegyek egy nődokihoz.

De bízom benne, hogy ez csak a normális egyszer kimarad hónapom voltam :S Bár még az is benne lehet, hogy még csak most jönne meg harmadjára a műtét óta a mensim :(

2015. okt. 11. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebből ma se lesz semmi, megint feljebb ment a hőm...
2015. okt. 12. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat lattam en mar sok mindent, akar baba is lehet ;)

A gorbe es a leirtak alapjan en inkabb arra tippelnek, hogy nem volt ovud. Olyan, mintha probalkozott volna a szervezeted (leesett a hod), de nem sikerult volna megrepednie a tuszonek. Az eros egyoldalu fajdalmat akar ez az is okozhatja, hogy ez a tuszo tovabb nott es lett belole egy ciszta :/


Kivanom neked, hogy ez a rosszabbik forgatokonyv legyen es a tuneteidet inkabb a terhesseg okozza! Drukk neked! :)

2015. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Sajna én is cisztára gondolok bár sose volt még... ezért remélem, hogy megjön, ha nem és a teszt is nega lesz akkor megyek dokihoz, de még egy hetet azért várok :)Holnap tesztelek egyet reggel, ha negatív akkor biztos nincs baba.


Köszi a drukkot és a véleményt, legalább tudom, hogy nem csak az én fejemben fordult meg a ciszta gondolata :) Az se jó dolog, de talán ha időben van minden észrevéve akkor nem lesz nagyobb baj. Csak ilyenkor ez a tipikus jó lenne tudni, hogy ugyan mégis mi van, az ember agyára tud menni :D


Majd megírom mi lett belőle.

Szép napot!

2015. okt. 12. 08:37
 6/6 A kérdező kommentje:

40. napra megjött. Remélem ez azt jelenti, hogy csak most nem volt peteérésem, és cisztám remélem nincs :S


Remélem ez a hónap újra normális lesz és lesz rendesen pém :)

2015. okt. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!