Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég magas ez a hő teherbeesés...

Elég magas ez a hő teherbeeséshez? (görbe)

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 13. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém sem volt 36,7-36,8-nàl magasabb, viszont az első szakaszban csak 36,2-36,3 körül volt. Az emelkedésnek kell meglenni.
2015. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég persze. A lényeg, hogy az emelkedés meglegyen.
2015. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vagyis nem a hőmérséklettel van a gond, hanem, hogy nagyon keveset emelkedik. Mindössze 2 fokot. Inkább 4-et kellene. Én megnézetném a helyedben a progeszteron szintet, ha jó lesz az eredmény legalább megnyugszol. Ha meg alacsony, könnyen kezelhető a probléma.
2015. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a hónapban mért legkisebb értékhez képest 7-8 tizeddel fentebb kell lennie, ha terhes vagy és minden hormonod rendben. Ha mégis baba van, akkor érdemes progreszteront nézetni minél előbb.


Drukkolok :)

2015. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!