Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után ikerterhe...

Spontán vetélés után ikerterhesség? Veletek törént már hasonló? Mit szóltatok hozzá? Mit szólt az apuka hozzá?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm a hetekben szülte így az ikreit. Veteles utan fel evvel fogantak neki. Ők örültek pedig 3. 4. Baba lett :)
2015. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én az elsőt vesztettem el a 8. héten márciusban, teljesen kivoltam, aztán májusban megtudtam hogy megint terhes vagyok, eleinte nem mertem beleélni magam, mert gondoltam megint rossz vége lesz, de mikor a dokim közölte, hogy ikreink lesznek tudtam, hogy a sors így akar kompenzálni és őket már senki sem szakíthatja el tőlünk... A párom akkor sajnos nem tudott velem lenni, de később mikor otthon megtudta, mondanom sem kell hatalmas volt az öröm :D
2015. szept. 27. 21:07
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:

Nekem a második terhességem lett missed ab, utána másfél évig sikertelenül próbálkoztunk. Eléggé le voltam taglózva, mert körülöttem mindenki zsinórban lett terhes, így aztán mikor végre sikerült teherbe esnem, és kiderült, hogy ikrek, hát egy pillanatig nem szomorkodtam... Persze ilyenkor megrémül az ember, de az természetes.

Férjemnek telefonon mondtam el, rögtön miután én megtudtam. Kérdeztem, ül-e, majd közöltem, hogy "ketten vannak". Hirtelen fogalma sem volt, miről beszélek. Aztán szintén olyan lelkiállapotba került, mint én, amit én rémült örömnek neveznék.

2015. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!