Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete szeretkeztunk kimutat...

Egy hete szeretkeztunk kimutatja a teszt?

Figyelt kérdés
Egy hete szeretkeztem a parommal es megszakitassal voltunk egyutt. Kimutatja a teszt ha terhes lettem? Mikor teszteljek eloszor?
2015. okt. 15. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
még biztosan nem vagy terhes, hisz ha majd az is leszel, a beágyazódás majd a 10. nap körül fejeződik be, szóval 2 hét után van értelme tesztelni, illetve a mensi kimaradásakor
2015. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még biztos, hogy semmit nem mutat. Ajánlatos várni, hogy késsen a menzi, és utána. De mivel "védekeztetek", szerintem érdemes lenne valami megbízhatóbb módon.
2015. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam a tesztet es pozitiv lett. Akkor ez korabbi aktusbol van ugye? Nagyon keveset vagyunk egyutt munka miatt nem is gondoltam korabbi dolgokra de ha ez pozitiv akkor korabbi ugye?
2015. okt. 15. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos. 1 hét után ki van zárva, hogy kimutassa. De a nőgyógyász első kérdése, hogy mikor volt az utolsó menzi. Onnan számolják a 40 hetet.
2015. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az sajnos nekem nagyon rendszertelen. Van hogy 2-3 honapot kimarad. Ezert nem tudok egyszeruen kalkulalni sehogy.
2015. okt. 15. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kimarad 2-3 hónapot, akkor az már nem csak hogy rendszertelen, de súlyos hormonproblémára utal. Minél előbb menj orvoshoz, és ha máshogy nem, most utólag kérj teljes kivizsgálást. Nagyon sok olyan hormonprobléma van, ami kezeletlenül növeli a vetélés kockázatát. Nem akarlak megbántani, de hogyhogy úgy gondoltad, semmi baj nem lehet, ha egy évben kb. 4x menstruálsz??


Olvasgass, ez csak egy példa: www.pcos.hu

2015. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Megmutatod a tesztet?

2015. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltad, hogy ki kellene vizsgáltatni a problémát? Ne is haragudj, de nem normális, ha hónapokig kimarad, és a hormonprobléma a terhességre is hatással lehet.
2015. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!