Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt ez pozitív?...

Mandiga kérdése:

Ovulációs teszt ez pozitív? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
A menzeszem 3. naspján tartok, kipróbáltam az ovulációs tesztet. Ha ez pozitív akkor miért? Ha valaki tapasztalt ilyet, esetleg tudja, írjon, minden vélemény érdekel, lehet másokat is. Köszönöm.

#ovulációs teszt #mensi alatt ovuláció?
2015. okt. 14. 15:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt csak akkor pozi, ha a tesztcsík minimum olyan erős, mint a kontroll. Valamennyi lh egész ciklus akatt van, ezért egycsíkos ovuteszt nem is nagyon szokott lenni.
2015. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Teszel fel róla képet?
2015. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Jaj, az lemaradt, pedig akartam feltenni.


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 14. 15:55
 4/29 anonim ***** válasza:

Pozitívnak gondolom. Mennyire érzékeny ez a teszt?


1. lehet, hogy nagyon érzékeny a teszt, és a mindig jelen lévő lh mutatja, ezt annyira nem tudom, mert extra érzékenyet én még nem csináltam.


2. lehet, hogy nagyon korai peteérésed lesz, ilyenről is lehet hallani


3. azt tartom legvalószínűbbnek, hogy terhes legyél a vérzés ellenére, de már ilyenről is hallottam

2015. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni, hogy a legvalószínűtlenebbnek.
2015. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Fogadjunk 10-es david tesztről van szó....szerintem ugyan az lesz a bajod mint nekem...mégpedig az,hogy a 10-es teszt túl érzékeny...próbáld meg a 20-as változatát...nekem az vált be.
2015. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg terhes vagy. Szaladj el hcg tesztèrt, ès teszteld le h igazam van. Sok sikert!
2015. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
3. Napon jársz? Terhessèg.
2015. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen sokan írnak.

David ovulációs teszt, 15-ös érzékeny. Nem hinném, hogy terhes lennék, de nagyon nem értem miért pozitív. A ciklusaim 25 naposak, sajnos rövidültek. Ez a 3. napja, hogy megjött. Írjatok még. Más is volt így?

2015. okt. 14. 18:03
 10/29 A kérdező kommentje:
A hcg teszt One Step 10-es bolti negatív. Viszont nem tudom mi ez az egész. Múlt héten csütörtök pénteken barnáztam. Az miért lehetett? Majd most hétfőn megjött. Menzesz elött még soha nem barnáztam, simán csak megjött.
2015. okt. 14. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!