Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes egy digitális clearblu...

Érdemes egy digitális clearblue tesztet ma csinálnom? Vagy inkább még várjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap délelőtt halványka lett egy valentin tesztem,tegnap előtt szintén egy medipreg tesztem is halványka lett.


Köztudott hogy a digitális clearblue drága három ezer Ft,és nem szeretnék ilyen drága tesztet el pocsékolni, ha ma csinálnék annak is pozitívnak kéne legyen és ki irnà a heteket?


20 kéne meg jönie.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.


2015. okt. 16. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem várd meg a huszadikát,sőt + 1-2 napot akkor biztos eredményt mutat.Tudom,hogy nehéz kivárni,de ha biztosra szeretnél menni akkor várj még vele...szorítok!!!!:)
2015. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20-a előtt ne pazarolj ilyen drága tesztet.
2015. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy néha frontint szedek, mert panikbeteg vagyok, ezért is ilyen hamar teszteltem.
2015. okt. 16. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem hogy miért adnak ki az emberek a digi. clearblue tesztért ennyi pénzt.. Emberek! Ez ugyanolyan (sőt, talán gyengébb) ézékenységű, mint más tesztek, csak annyi hogy kiírja, nem csíkkal mutatja. Most komolyan, mi értelme van? Clearblue helyett vegyél egy Rossmanos Facellét, kb 400 ft és érzékenyebb mint a clearblue.
2015. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam mondani, hogy ezt a fajta tesztet soha nem érdemes megcsinálni. Aranyáron mérik, pedig semmivel sem tud többet, mint egy százforintos.
2015. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És menstruáció előtt ezek szerint ki sem mutatja? És 25-ös érzékenységű?
2015. okt. 16. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem mensi előtt 1 héttel pozitívat mutatott a clearblue digitálisa. a facelle tesztem nagyon halvány volt :)
2015. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem mensi előtt 2 nappal mikor még minden tök halvány, alig látható volt, akkor pozitív lett a digitális.
2015. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A frontin miatt nem kell aggódnod, a legtöbb nő a 4-6 hetes terhességéről nem is tud és mindenféle gyógyszereket szednek, ez ilyenkor nem árt a magzatnak, nem is magzat, csak sejthalmaz. Vedd be nyugodtan a frontint ha kell, de később, a terhesség alatt is van másik nyugtató, szintén benzo, amit szedhetsz, a frontint általában nem ajánlják, genetikust kérdezd majd erről. Nagyobb baj a gyereknek ha ideges vagy, pánikrohamod van, mintha beveszel egy nyugtatót.
2016. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!