Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti melyik tesztnek hinnétek?

Ti melyik tesztnek hinnétek?

Figyelt kérdés

Már azt sem tudom mit higyek, meg örülök a tesztelő!

Szóval clostys hónap, vitaminok, plusz méhpempő, 30 napos a ciklusaim, 21 nem várom, a melleim fájnak oldalon és feszülnek is, néha szédülés fog el, és bőven van fehér folyásom.

Csináltam három tesztet vizeletsugarasok voltak, és mind halvány lett, de láthatóan, igaz nem erősen.

Ma vett a férjem digitális tesztet és első pisiből ma hajnalban negatív lett.

Már nincs mire várnom ez már biztos ugye?

Nem sikerült a baba?


2015. okt. 16. 10:16
 1/8 ReniAdam ***** válasza:
Nincs veszve semmi nekem 4 nappal havi elott olyan halvány volt hogy azt hittem száradási csík. Tegnap lett volna vége a havimnak (de nem jött meg) és csak tegnap lett teljes értékű a pozitív. A havim első napján látszott először normálisabban a csík. Várj még pár napot.
2015. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt után 10! nappal lett pozitív az első tesztem, és az is csak nagyon halványan. Gondolhatod mit össze paráztam abban a 10 napban :D Tehát ne add fel a reményt, drukkolok!
2015. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok van még remény :-o

Hát örülnék neki, komolyan, de akkor nem is érzékeny a digitális clearblue? Azt tudom 25 érzékeny, csak nem számítottam rá hogy negatív lesz :-(

2015. okt. 16. 12:02
 4/8 whitelady1 ***** válasza:
Inkább próbálj ki egy Rosmannos Facelle vizelet sugaras tesztet! Sokkal jobban látszik rajta a vonal mint bármely másikon ;) Drukkolok
2015. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ReniAdam ***** válasza:
A 25ös nem túl erős. A fiamnál én is clearbluet használtam de az csak nem várt után pár nappal mutatta ki. Szóval ne aggódj :) még ráér kimutatni. Nem szabad túlságosan görcsölni rajta a tüneteid lehetnek babától, de pmstől is. Könnyen összekeverhető sajnos a barátnőm annyira koncentrált és aggódott hogy ugye terhes, ugye terhes míg elmaradt a havija, terhességi tüneteket produkált. Nagyon örült végül kiderült hogy álterhes. Inkább arra számíts hogy nem baba akkor nem fogsz nagyot csalódni.
2015. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ReniAdam ***** válasza:
Semmi nincs veszve egyébként. Még korai a teszt. Csak azert irtam le mert jobb ha az ember inkább a rosszra készül és utána nagy a boldogság, mint ha izgul a jón és nagy a csalódás. Mindenesetre szorítok nagyon és majd írd meg mi lett a vége.
2015. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok nagyon, és jól esik most igazán, ma nagyon szétszórt voltam tiszta ideges voltam, pedig komolyan mondom próbáltam nem rá görcsölni, de akkor is motoszkált a fejemben.

Arra gondoltam hogy hétfőn fogok újra tesztelni, szerintetek addigra már biztos eredmény kell legyen? Ha negatív ha pozitív?

2015. okt. 16. 19:51
 8/8 ReniAdam ***** válasza:
A biztos az inkábba 20-21-e. Legbiztosabb a nemvart napja de előtte egy nappal is elég valószínű az eredmény
2015. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!