Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve, hpv,...

Kétségbe vagyok esve, hpv, babaproject, kihez, hogyan forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy világ kezd összedőlni bennem. 6éve szeretnénk kisbabát, idén sajnos vetéléssel végződött az első csodánk :'( Azóta kiderült pajzsmirigy alulműködésem van. Közben terhesség után tűnt fel, hogy valami fura odalent, sajnos hpv-m van. Időpontot dec9-re kaptam kivizsgálásra. Viszont úgy tudom, hogy amit szedni kell majd az egy immunerősítő amit babaproject alatt nem szabad szedni. Ezt legalább fél évig kellene műtét után.


Tudom, hogy a hpv nem játék és gyógyulni kellene, de sokan írják, hogy az immunerősítő se mindig segít sőt kiujjul.


Sajnos anyagilag megterhelő ennyi vizsgálat gyógyszer lelkileg meg annál is rosszabb belegondolnom, hogy csak egy két év múlva vállalhatnék gyereket.


Nem tudom hova forduljak. Most terveztem kövi hónapban IR vizsgálatot hiszen már csak ez hiányzik ahhoz, hogy minden ki legyen vizsgálva és készülhessünk a babára.


Azokkal a leletekkel mennék nőgyógyászhoz magánrendelésre ami ugye nem olcsó. Nem sajnálom rá a pénzt, de jó lenne egy sorrend. Minél gyorsabb haladással.


NEM szeretnék nem akarok várni olyan sokat, újra a babánkra. Tudom erre csak orvosok fognak tudni választ adni, de előre tudom, hogy azt mondják először gyógyuljak meg (hpv-ből nem lehet véglegesen) úgyis fiatal vagyok (26, de majd én eldöntöm, mikor szeretnék családot). Ilyet nem szeretnék.


Van valaki aki hasonló helyzetben volt már és hpv mellett várandós lett? Esetleg lehetséges, hogy megműtenek és nem szedem az immunerősítőt? Végül is csak jvasolt nem kötelező... ha meg úgyis várhatóan felüti majd újra a fejét, akkor miért odázzam a babavállalást?


Tudom orvos, orvos, orvos, de manapság nem jut az ember egy héten belül minden orvoshoz. Csak ezért írtam le bánatomat, kicsit olyan mintha a sors újra elém lökni, hogy nem lehet gyermekem... legalábbis még pár évig megint nem.

Reménykedem egy két pozitív tapasztalatban, vagy megnyugtató szavakban :(


lehet túl reagálom, de félek és fáj a tudat, hogy egy fertőzés miatt újra sok időt kell várni és műtéteken szenvedni :( Nem bírom már és teljesen depressziós leszek.


Előre is köszönöm, ha vlaki megoszt velem hasonló helyzetet akár pozitív akár negatív. Vagy, ha orvos látja ír nekem, vagy ha tudtok jó orvost akihez fordulhatnék, mert nem tudom kihez kellene :(


Köszönöm,


Egy 26 éves nő, aki régóta a kis csodát várja a párjával.



2015. okt. 16. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 5 honapos terhesen jottek ki hpv-s szemolcsok. Nagyon megijedtem es Nem ertettem miert tortenik ez velunk, de azt mondtak az orvosok nyugi, ettol meg megszulethet a baba, csak csaszarral, hogy elkerulje a fertozest. Az ecsetelo nem hasznalt semmit, viszont kaptam egy huvelykupot es szarito hatasu gyogyhintoporral kellett szornom magam, mert ezek a dogok, a nedves kornyezetet szeretik. Csodaval hataros modon, szules elott ket hettel az osszes szemolcs eltunt! Nem szedtem semmi gyogyszert pedig immunerositesre a gyerek miatt. Probald meg a hintoporos szaritast es ha van folyasod is, akkor kupot ra! Es egy darabig keruljetek a szexet, mert visszafertozhet a parod.
2015. okt. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani és örülök, hogy veled és a babával minden rendben volt :)


Köszönöm az infókat, egyébként nem tudom minek köszönhetően elkezdtek eltűnni, legalábbis egy részük :)


így, ha más nem talán elkerülhetem a műtétet, de mindenképp megyek dokihoz.


Megkérdezhetem milyen hintőport használtál és hol tudom beszerezni?


Köszönöm!

2015. okt. 20. 11:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos mar nem emlekszem pontosan :( ot eve volt, de ha jol remlik Naturlandos volt, gyogyszertarban adtak, ket fajta volt belole.
2015. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!