Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a cickafark és...

Kinek segített a cickafark és palástfű tea a ciklus rendbe tevésére? Akiknek nehezebben jött össze a baba segített? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A ciklus rendszertelensegenek oka van. Inkabb azt vizsgaltasd. Nekem nem segitettek a teak.
2015. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fél évig szedtem a Bromocriptint tejcsorgàsra, pecsételő és elhúzódó vérzésre, hormonkép alapjàn semmi bajom nem volt,minden hatàrértéken belül volt, mégsem voltam oké. Ciklusok 28 és 40 nap között. A teàktól elmúlt minden bajom, 5 napig véreztem normàlis mennyiségben, a ciklusaim 30-33 naposak lettek, középidőben érezhető ovulàcióval.


2. éles hónapban összejött a baba.


Nekem ne mondja senki hogy hülyeség a tea :)

2015. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is 45 -33napos ciklusaim vannak..a teákat 2.hónapja iszom+FEMIBION 800....remélem nekem is sikerül és pozi lessz a tesztem kövi hónapba....
2015. okt. 17. 21:00
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én ittam a cickafark és a palástfű teát, (plusz sportolni kezdtem aktívan) és még a barátcserje kapszulát is szedtem. Kb. 3-4 hónap alatt össze is jött a baba. Előtte rendszertelen volt a ciklusom és barnáztam is menstruáció előtt. Nekem segítettek ezek a homeós szerek.
2015. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!