Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúró, nyomó alhasi fájdalom...

Szúró, nyomó alhasi fájdalom bal oldalt, mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júniusban hagytam abba a Lindynette 20 szedését, 3hónap védekezés volt, és most okt 9.én együtt voltunk a párommal (ciklus végén..)védekezés nélkül, okt 11.én kellett volna megjönnie, hiszen az előtt mindig pontosan megjött.. Azóta érzékeny a mellbimbóm eddig hason aludtam de már nem bírok mert fáj ha rá fekszek, és 2napja bal oldalon has alatt szúr nyilal néha.. holnap lesz alkalmam rá hogy vegyek egy tesztet, addig is segítsetek hogy megnyogodjak, ha terhes vagyok ugye ez nem a méhen kívüli terhességnek a jele? :( első baba lenne.. :(

2015. okt. 17. 21:30
 1/2 Juland válasza:
Szia. Már csináltál tesztet? Igazából a teszt 9 nappal az aktus után nem hinném, hogy bármit is kimutatna. A fogamzásgátló tabletta abbahagyása után nekem is pont ilyen problémám volt. Nem tudtam hason aludni, és alul bal oldalt fájt a hasam több napon keresztül. Aztán elmúlt magától. Szerintem ne aggódj, a terhességnek ilyen korán még nincsenek tünetei. Ha nem múlik el pár napon belül, fordulj orvoshoz. Remélem segítettem valamit :)
2015. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már egy hete kimaradt, szóval ha tesztelsz, biztosan kimutatja.
2015. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!