Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódástól, hogy...

Lehet beágyazódástól, hogy két napja enyhe mensis fájdalom az alhasban, derékfájás és az egész medencém fáj, húzódik? 10dpon vagyok kb

Figyelt kérdés
Előző babámnál nem emlékszem ilyenre. Így szülés előtt fájt :)
2015. okt. 9. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet,de ha nem érzed jól magad hívd fel az orvosod.
2015. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akár attól is lehet bár én úgy tapasztaltam hogy az ember placebo alapon produkál mindenféle tünetet, ha babát szeretne, vagy legalább is kiemelten figyel ezekre, talán eddig is volt ilyen fájdalmad, csak nem tudtál róla mert nem koncentráltál rá...

nekem egyébként nem voltak ilyen fájdalmaim az első babámnál, most a 2. babán próbálkozunk és minden hónapban érzek ilyeneket a 8. dpo környékétől, pedig valójában ezek a tünetek csak placebo jellegűek nálam

2015. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vnebrigi ***** válasza:
Én is hasonlóakat érzek, :( én mensire gyanakszom, de csak remélem, hogy mégis baba lesz, nálad is ;) Legkésőbb nemvárt napján így is-úgy is megtudjuk ;)
2015. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 7 dpo-n jelentkezett most nálam ez a fajta fájdalom, és még most is tart. 8.dpo-n pozitívat teszteltem, jövőhét hétfőn kellene megjönnie :) lehet baba.

idén volt két missed ab-m,mindkettőnél ilyen fájdalom volt. onnan kezdtem gyanadkodni,hogy lehet megint babás vagyok.

drukk.

2015. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!