Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák kérlek adjatok...

Kismamák kérlek adjatok tanácsot, utalhatnak ezek a tünetek terhességre?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát viszont a ciklusom nem mondható éppen rendszeresnek!

Szóval a ciklusom 23. napján tartok(általában 28 és 35 nap köztiek).

2 ovuláció gyanús időszakom volt, az egyik 8.a körül a másik 15.e körül! Rendszeresen voltunk együtt a párommal. Tudom h a második(15.e ovu) alkalommal ha össze is hoztuk a picit még semmi előjele nem lehet.

Viszont tegnap óta érzékenyek, fájnak a mellbimbóim, mensi előtt szoktam néha ezt érezni viszont az több mint egy hétre van. Szurkál a méhem és a petefészkem környéke. Tesztelni még nem merek, félek h korai és csak elszomorítana az eredmény. Azzal várok még egy hetet!

Szóval volt valakinek hasonló tünete?!?!



2015. okt. 18. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz akár terhes is.

Nekem a bal petefészkem szúrkált, néha borzlamas módon... Aztán pár nap múlva csináltam tesztet és pozitív lett.

2015. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes.

Csak annyi off megjegyezni valóm van, hogy 20-40 nap közötti ciklus rendszeresnek tekinthető, szóval a tied is az.

Továbbá vagy figyeled valamilyen módon az ovulációt, vagy ráhagyatkozol a természetre és szabadon szerelmeskedtek.

Biztos hogy nincs a 8. és a 15. napon is peteérésed.

2015. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A jobb petefészkem szurkál rendszeresen!

Nem úgy értettem h 2 ovulációm volt, nem szoktam ovu tesztet csinálni sem hőmérőzni, csak 2x is olyasmit tapasztaltam mint ovulációkar. Nem tudom melyik lehetett a "valódi"...

Reménykedem nagyon! :)

2015. okt. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!