Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két héttel az 'akció" után...

Két héttel az 'akció" után ilyen tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés

Furcsa szájíz, egyes ételek, italok izének megváltozása.

Furcsa érzések az alhasban, nem fáj, csak érzem, hogy van, és kissé mintha izomlázas lenne.

A cicim és a bimbó érzékeny, főleg nyomásra.

Fáradtság.


Előző hónapban volt egy biokémiai terhességem.

Eshettem rögtön az után teherbe?



2015. jún. 28. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Például a menstruáció késése vagy egy pozitív terhességi teszt. A többit csak beképzeled.
2015. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi..:) Mára nem várom, de nem akarok még pár napig tesztelni, nehogy megint csalódjak...
2015. jún. 28. 08:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt izomlázszerű "fájdalom" a hasamban és a cicim is érzékenyebb volt. :) Szóval jó bizakodást! :) (Amúgy nekem a ClearBlue teszt kimutatta a babát a nem várt előtt 3 nappal, szóval ha már végképp nem bírod az izgalmakat, akkor csak ajánlani tudom, hogy beszerezd..) ;) 27hkm
2015. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon izgulok - de tuti ami fix, kivárom a keddet. vagyis igyekszem kivárni...:)
2015. jún. 28. 12:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló kis jeleim voltak, bár én csak utólag raktam össze :)

Drukkolok!

27hkm

2015. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudtam várni, tesztetem ma hajnalban...

Hát amilyen nyomka vagyok még a kontroll csík sem jött ki a teszten..(

Tényleg meg kell várnom a holnapot.

A tünetek maradtak, vagyis kiegészültek a szünni nem akaró fejfájással.

2015. jún. 29. 06:09
 7/11 anonim ***** válasza:

legyen nálad több teszt.

igen két héttel már lehetnek tünetek. bár nekem csak 4 hét mulva kezdődtek de ismerősömnek hamarabb.

2015. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Vettem ma újabb két tesztet. Reggel megismételm.
2015. jún. 29. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
na mi lett az eredmény?
2015. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az első teszt nagyon halvány pozitiv (vagy zsellemcsíkos?) A másodikat eltettem holnap utánra úgy tudom a hcg két naponta duplázódik.

Talán, jól jelzett a teszt, ma egy órával ébredés után vissza kellett feküdnöm aludni..:D Lassan olyan leszek mint egy mormota, többet alszom, mint az egész család együtt váve.

2015. jún. 30. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!