Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet a biztonság...

Csináljak tesztet a biztonság kedvéért hiába jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szeptember 29.-én voltam együtt a párommal.Október 7.-én megjött.Annyiban volt más hogy elôtte kb. 3 nappal a nemi szervemen jött ki egy fehér színû pattanás szerû akármi ami másnapra már vérhólyag álagú volt.Ezután ahogy megjött el is múlt a vérzésem pedig ugyan addig tartott csak jóval kevesebb volt.Ma éjszaka rettentô zavaros és furcsa álmom volt.Azt álmondtam hogy hatalmas hasam van és láttam ahogy mozog benne a baba.Utánna egy terhességi teszt volt a kzembe amin két piros csík volt..Tehát pozitív. Ráadásul napok óta olyan érzésem van mint ha terhes lennék.Ti mit gondoltok erròl az álomról.Lehetséges hogu terhes vagyok attól hogy megjött.Érdees tesztet csinálnom..Hozzá teszem nem lennék a baba ellen viszont még nem igazán szeretnék.Köszi a válaszokat elôre is.
2015. okt. 18. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mégis csak szeretnél gyereket, ha nem is vagy teljesen tudatában. Nem túl esélyes, hogy egy héttel a menzeszed előtti szexből gyerek legyen (bár ritkán előfordulhat). Ami a nemi szerveden kijött, azt megnézetném a bőr és nemibeteg gondozóban, ha nem múlt el magától. Terhes tüneted pedig ilyen korán nem lehet. Én nem vennék tesztet.
2015. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El múlt ahogy megjött.azóta nem is látszik semmi ott
2015. okt. 18. 19:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébkén 29.-e elôtt is voltunk együtt kb egy héttel vagy egy és fél héttel
2015. okt. 18. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
300 ft egy teszt, nem nagy összeg, aztán pontot tesz a bizonytalanságod végére.
2015. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!