Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet hogyan...

Terhességi tesztet hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés
Megcsináltam reggeli elsőből. 5 percen vagyis időn belül kijött a második csík. Nem ugrott le a tesztről de jól látható volt fény felé forgatás nélkül is, messziről is. Nos a probléma az hogy nem dobtam ki hanem nézegettem egész nap és mire teljesen kiszáradt kb 12 órával később már csak akkor látom a csíkot ha megerőltetem magam... Ez most mi? Képet sajnos nem csináltam :,(

2015. okt. 18. 21:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet még nincs annyi hcg a szervetetemben
2015. okt. 19. 10:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves tizes! jól értelmeztem, de mivel ez a képem volt feltöltve, és kiemeltem a hogy az első a predictor teszt... gondoltam ezt veszi csak figyelembe :)
2015. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ebből gondoltam, hogy félreértetted:

"Ma már jóval erősebb, mint pénteken

érdekes, hogy a tiédnél halványodott." Na mindegy, a kérdező tesztje a lényeg itt és az elmondása szerint pozitív. A tesztet időn belül kell leolvasni, Ő ezt megtette, szóval most megy a drukk :) Egyébként én is ma meg tegnap teszteltem pozitívat :)

2015. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
vettem még egy tesztet, holnap megcsinálom. egyébként most néztem normális fénynél a tegnapi tesztet, és látszik rajta a csík, csak amikor friss volt (vagyis időn belűl) sokkal szebb és láthatóbb volt :) a száradással együtt valamit fakult, ezért nem virít úgy :)) szerintem erősödni fog holnapra.
2015. okt. 19. 14:49
 15/15 anonim ***** válasza:

Szóval, kedves 10-es válaszoló: lefényképeztem mikor csináltam az említett tesztet, majd mikor már 3 együtt volt, ma reggel újra fényképeztem, és vissza néztem, jééé most sokkal erősebben látszik a p.early teszten a csik, mint mikor csináltam a tesztet :O

szóval erre gondoltam.

A lényeg a lényeg: újabb teszt kell!

drukkolok, kérdező!

2015. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!