Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lett hirtelen érzéketlen...

Miért lett hirtelen érzéketlen a mellem?

Figyelt kérdés

A férjemmel peteéérés környékén voltunk együtt, Pár nap mulva szurkálást meg nyomó érzést észleltem a jobb petefészkemben és feszülő érzést éreztem a melleimben, érintésre érzékenyek voltak. A ciklusom 22. napján szédülést, fejfájást tapasztaltam és görcsölt a hasam.

Viszont másnap a melleim teljesen érzéketlenek lettek és a szurkálások is kezdenek megszünni. Vajon a beágyazódás nem járt sikerrel? A hőm továbbra is magas, szerdéra nem várom. Nagyon szeretnénk gyereket. Szerintetek most van rá esély?



2015. okt. 19. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze van esély, de nemvárt előtt fölösleges tünetekkel foglalkozni, mert a progeszteontól van az összes, cicifájás, hő, stb. Szerdá körül kiderül, még egy kis türelem!
2015. okt. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!