Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 10-11 nappal...

Ovuláció után 10-11 nappal hirtelen jövő, néha erős néha gyenge lassan múló görcsölgetés volt valakinél első tünet? Egyebek alább.

Figyelt kérdés

8-9-ére várnám a mensit, de ovuláció is korábban volt a vártnál (kb egy héttel előbb). A tényleges peteérés előtt együtt voltunk pár nappal, így most már teljesen össze vagyok zavarodva.


Írtam már ki kérdést a témával kapcsolatban: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


A véradás tegnap megtörtént, ettem-ittam rendesen előtte is utána is, mégis sikerült este egy pillanatra elájulnom.

Több véradáson túl vagyok, sosem tapasztaltam még csak hasonlót sem. Szóval most kicsit kattog az agyam, ez még jobban összezavart.

Az ájulást konkrétan a tapasz eltávolításával járó kellemetlen érzés váltotta ki azt hiszem, egyébként a vér levétele és a kellemetlen élmény között 10 óra telt el.


Görbét ebben a hónapban kezdtem el vezetni, de előző hónapokban is figyelgettem a ciklusom. Egyelőre nem megy még le a hőm.


Azt sem tudom mikor lenne érdemes tesztelnem, pozitív és negatív esetében is sírnék is és nevetnék is. De véget érne ez a kétség érzés...



2015. júl. 28. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!