Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szetetném meglepni, segîtesz?

Szetetném meglepni, segîtesz?

Figyelt kérdés
Párommal 3 ève vagyunk együtt, ő 33 èn 26 èves vagyok. Minden nap szóba jön a baba tèma, hogy ő mennyire szeretne mar kisbabàt, nàlam is beindultak az anyai ösztönök, elêg rendesen! Egèszsègügyi gondokkal küzdök (ami nem zárja ki a terhessèget), de mindig ez a kifogasom, h emiatt nem szetetnèm a terhessèget.Most úgy döntöttem , kèszen állok! Az anyagiak rendben,házunk is van hitel nèlkül. Arra gondoltam , hogy karácsonykor lepem meg a döntèsemnel. Az ajandèka mellè mindig szoktam kis üdvözlőkartyat irni, nèhány kedves üzenettel, es gondoltam ez a kartya megfelelő lenne. Valami frappáns szövegre gondoltam! Segîtenètek? Ti mit îrnàtok? Csinált már valaki hasonlót? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. okt. 19. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár ennek ekkora feneket keríteni, főleg, hogy még két hónap van karácsonyig. Kár vesztegetni az időt, ha készen álltok mindketten, vágjatok bele és kész! Kreatívkodni elég lesz a pozitív teszttel is. Szerintem a párod jobban örülne annak, ha már most elkezdtek próbálkozni, mint két hónap múlva a zenés-táncos bejelentésnek, hogy jöhet a baba. :-))))
2015. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó... szerintem jobban örülne, ha most igent mondanál, mintha 2 hónap múlva ekkora fenék lenne kerítve a döntésnek.
2015. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én nem vagyok ilyen romantikus, még a pozitív tesztet is csak egyszerűen megmutattam :D, nem volt semmi kiscipő meg hasonlók. Egyetértek az elsővel...

De ha a nagyon megerőltetem magam akkor valami olyat írnék, hogy reméled jövőre már hárman karácsonyoztok vagy ilyesmi..

2015. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Addig elintèzek pár szűrővizsgákatot. Es már itt is a december.
2015. okt. 19. 13:36
 5/17 A kérdező kommentje:
Azèrt szeretnèm igy, mert tudom , hogy nagyon örülne ennek az ajándèknak!
2015. okt. 19. 13:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most közölnéd, akkor az is lehet, hogy karácsonyra a pozitív tesztet teheted a fa alá.

Annak mennyire örülne?

2015. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mondd meg neki most a döntésed, és hátha a karácsonyfa alá a pozitív tesztet teheted. Szerintem ez lenne a legjobb ajándék neki.
2015. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. Valakinek valami jó ötlet a szövegre vonatkozóan??
2015. okt. 19. 15:01
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyilván te döntésed, ha így szeretnéd.(megértem, ha az egészségügyi problémád miatt döntöttél így, nekem is van, de most nem is ez a lényeg) Akkor viszont szerintem (ahogy valaki írta már)tényleg jó ötlet lenne megírnod, hogy szeretnéd, ha a következő karácsonyra már egy pozitív teszttel tudnád meglepni vagy hogy már hármasban várnátok a Jézuskát. Persze a szövegkörnyezetben nem tudunk segíteni, mert mi nem ismerünk titeket. És ha nagyon az ünnephez szeretnéd kötni, akkor olyan köntösben kell tálalni ezt az ajándékot. Nincs ezzel baj, tégy így idén karácsonykor, ha neked ez a vágyad, addig pedig lesz időd hogy készülgess a meglepiddel és elintézd az orvosi dolgaidat. Utána pedig már új év, új élet :) :) Szóval Sok Sikert Kívánok!

Egyébként jó ötlet! :)

2015. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, de nagyon egyetértek az előttem szólókkal.

Ez így annyira furcsa. Mit írnál rá? "már nem kell gumit húzni..." vagy nem is tudom elképzelni...

Ne haragudj tényleg, meg a vizsgálatokat is megértem, de én a helyedben tuti nem tolnám, a vizsgálatok meglehetnek a próbálkozás közben is (kivéve rtg) mert nincs garancia arra, hogy rögtön teherbe esel...

Minden jót és tényleg ne haragudj :)

2015. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!