Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a szurkálás a...

Mitől lehet ez a szurkálás a hasam alatt?

Figyelt kérdés
Pár napja tart, de nem is az alhasamban érzem, hanem még annál is lejjebb, talán a szeméremdomb magasságát mondanám. Nem petefészek, mert középen érzem. Nem túl erős, inkább csak zavaró, hogy érzek ott valamit. Tegnap óta mintha kicsit erősebb is lenne, de tegnap elég sokat voltam kint a hűvösben, nem tudom lehet-e köze hozzá. Ilyen szurkálás, nyilallás jellegű. Ciklusom 20. napján vagyok. 28 naposak a ciklusaim, viszont 2 hete nem is voltunk együtt, így végképp nem értem. Ha terhesség, akkor ciklus eleji együttlétből. Szóval nem valószínű, hogy beágyazódás... Viszont ennyire korán meg terhességi tünet nem lehet. Szerintetek?
2015. okt. 19. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor jött meg utoljára? Nekem a nemvárt után egy héttel kb sokat szurkált a hasam. Még annak ellenére is, hogy mindenki állítja, a 6-7. hét felé kezdődnek a tünetek. :)

Nekem a 6. hétre már 2x nagyobb lett a cicim, mint volt.

2015. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megjött utána is rendesen, meg azóta is. Voltam nőgyógyászaton, semmit nem mondtak rá... Nem is értem.
2015. nov. 14. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!