Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten csak hcg...

A terhességi teszten csak hcg hatására jön ki második csík?

Figyelt kérdés
Ugye csak akkor jelenhet meg a teszt csík akár halványan is ha reagál a hcg-re? Hogy lehet egy teszt álpozitív ha nincs hcg? A vonal rózsaszín és időn belül jött ki. Azért kérdezem, mert predictor early tesztet csináltam de nekem már késik a nemvárt 5 napja. Halvány csík lett rajta. Tudom hogy ha valaki nem várt előtt tesztel, akkor lehet "álpozitív" mert mutathatja a kémiai terhességet, de mi van akkor ha már késik is? akkor már nem lehet álpozitív, és csak hcgre reagálhat így ugye?

2015. okt. 20. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2015. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl ciszta miatt is lehet pozitív.


Vannak fogalmi zavarok a kérdésedben, de tkp mindegy is. A kémiai terhesség esetében is van Hcg, még az is lehet, hogy késik a menstruáció, de végül megjön, mert megtapadni valamiért nem tudott.

2015. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
A kémiai terhességnél nem a hcg-re reagál? És kémiai terhesség miatt miért ne késhetne a menstruáció? Nem akarlak még jobban bestresszelni, most egyelőre ne erre a kémiai terhesség dologra koncentrálj, inkább arra, hogy 2-3 nap múlva tesztelj egy ugyanilyen márkájú teszttel, és ha erősödik a csík, akkor megnyugodhatsz. Önmagában az, hogy halvány a tesztcsík nemvárt után 5 nappal, még nem jelent feltétlenül bajt.
2015. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés olyan betegség van, ami hcg-t termel.


Szerintem tesztelj egy másik fajta teszttel, mert a Predictor nem a legmegbízhatóbb fajta. A szín erőssége semmit sem befolyásol. Lehet pár nappal később volt peteérés, nem volt elég koncentrált a pisi... Semmit sem jelent.

Az egy fajta teszttel való folyamatos ellenőrizgetés sem jó semmire, nem garantálja az egészséges terhességet, mint ahogy a halovány vonal sem jelent vetélést vagy bajt.

Csinálj még egy tesztet reggeli pisiből vagy előtte kb. 6 óráig ne menj wc-re.

2015. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan erősödő tesztnél, kb. 7. héten doki és nincs ott semmi, szó szerint semmi. Itt van ám minden …
2019. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!