Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? 2 napi barna...

Anita kicsi kérdése:

Szerintetek? 2 napi barna váladék mensi helyett 3. napon kevesebb és a nemvárt napján negatív teszt az már tuti h nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta a nőgyógyászom, hogy menszi elött vagy menszi helyett barna váladék progreszteron hiányra utal és addig amig ez fenn áll nem leszek terhes, vagy legalábbis nagyon nagy az esélye hogy korai vetélés lesz belőle. Normális barnázás csak menszesz utolsó napjain iletve utána 1-3 nappal illetve középidős barnázás a normális ( tüsző kilőködése vagy beágyazódás). De ettől függetlenül, mert persze mindig vannak és lesznek is akik ezt megcáfolják, még lehetsz terhes, lehet hogy a szervezeted emlékszik rá hogy most kéne megjönnie és csak minimális vérzés volt ( ezért barna) szerintem tesztelj 2 nap mulva ha nem jön meg. Drukkolok
2015. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem várt napjától volt barnázás 4 napig. A harmadik napon lett pozi a tesztem....igaz nem is gondoltam, hogy össze jöhetett....

ma megyek orvoshoz, hogy kiderüljön "megvan" e a baba, mert mikor felhívtam azt mondta, lehet vetélés :(

de mivel azóta is pozi a tesztem, és nem barnázom, reménykedek nagyon.


szóval lehet, hogy pár nap múlva kéne tesztelned.

2015. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt esetleg megkérdezhetem hogy ez a barnázás nálad mit takar mondjuk hogy kinézete mennyisége mert nekem 2 nap sötét sűrübb volt azota halványabb krémes szerű?köszi
2015. okt. 21. 09:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia, most látom, hogy kérdeztél.

Mennyiségre egy tisztasági betéten max. fél tenyérnyi folt egy nap alatt.

Színre barna volt...a folyással keveredve inkább világosbarna....

sem sötét sem élén piros vérzés nem volt :O

2015. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ja és sosem volt barnázásom mensi előtt, max. annyi, hogy egy fél napig nem piros, vörös vérzés volt...

ezt főleg az elsőnek írom...

2015. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugye irtad mész dokihoz?és? Nekem sajna nemjött össze!
2015. okt. 24. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.jelentkezem.felemás érzésekkel. Voltam uh-n,14 mmes nyálkahártya,nagyon korai terhesség. Mondta a doki nov. 3-àn kell újra mennem. Tesztem továbbra is pozitiv. Mellfájdalom, hányinger van


Sajnálom h neked nem jött össze! De ugye még a miénk is kétesélyes :-(

2015. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És a barnàzásra annyit mondott:előfordul....
2015. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jollvan nagyon örülök neked!tal majd nwkünk is összejön már 8 éve probáljozunk!
2015. okt. 25. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartást, és további erőt kívánok hozzá!

8 év rengeteg idő... én nem bírnám ki :O erős vagy! :)

2015. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!