Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ a teszt, de 11 napja...

Negativ a teszt, de 11 napja késik most mi lehet?

Figyelt kérdés
A terhességi teszt negativ, de csinàltam kivàncsisàgból ovu tesztet is ami egyre erősebb pozitív..betegség vagy későn volt a peteérésem és még ezért nem mutet semmit a teszt.Lehet betegség is?Vàrok még aztàn elmegyek az orvoshoz.Volt igy valaki,h később lett pozití a teszt?

2015. okt. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer nem jött meg, elmentem orvoshoz, ciszta volt. Aztán egyszer előfordult, hogy felfázás miatt késett 2 hetet.

Egy csomó oka lehet, h nem jön meg, persze benne van a baba is a pakliban, csak lehet, h még nagyon korai a terhesség és nem mutatja ki a teszt.

2015. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom cisztalehet a dologban, de semmi nem biztos..2 hét múlva elmegyek dokihoz aztán kiderül..
2015. okt. 21. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baba. A ciszta a valószínű, illetve nem vagy felfázva?

Az ovutesztes jóslásról eddig csak rosszat hallottam.

Ha tényleg pozi, az ovu teszt, akkor lehet, hogy most van ovulációd.

Én a helyedben nem várnék 2hetet a dokival.

Remélem, nem nagy baj, csak átmeneti zavar! ;)

2015. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felfàzva nem vagyok, szóval a ciszta marad,de én is remélem nem komolyabb dolog..
2015. okt. 21. 18:31
 5/5 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, mi lett végül a dolognak az eredménye? Nekem ma egy hete, hogy késik a menzim, holott mindig pontosak voltak a cilkusaim. Volt már nekem is petefészek cisztám, 2X is, de azt úgy vettem észre, hogy nagyon fájt a hasam alja, de a menstruációm akkor is rendesen megjött. Ma reggeli is csináltam egy tesztet, ami szerintem negatív lett. Ugyanakkor a melleim nagyon fájnak és érzékenyek (pedig nekem menzi előtt sohasem szoktak feszülni). Még várok csütörtökig, csinálok akkor is egy tesztet, aztán elmegyek dokohoz, ha semmi nincs, de érdekelne addig, hogy a Te történetednek mi lett a vége :) Köszönöm :)
2015. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!