Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek úgy hogy a...

Rencs1111 kérdése:

Volt valakinek úgy hogy a reggeli terhessegi teszt negatív de az esti már pozitív volt? A one step terhessegi teszt csík mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a ma reggeli negatív, akkor este ne tesztelj. Felesleges. Mikor kellene megjönnie? Késik már?
2015. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjonnie, de nem bízom a tesztben1 :)
2015. okt. 20. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányas érzékenységű a teszt?
2015. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én megbízom a one minute tesztben, én legalább is - hiába olyanok ma már a tesztek, hogy a nap bármely szakában felhasználható - én reggeli vizelettel csináltam és negatív lett, amire számítottam is, és rá 3 napjára meg is jött. De eddig nálam minden teszt bevált, még az x-epil is, bár azt használat előtt javaslom jól megnézni fényben - saját tapasztalatból mondom - , mert néha szoktak furcsaságok lenni rajta, pl.: bemélyedés, ami rossz fényviszonyban eléggé furcsán néz ki, vagy ahol meg van ragasztva a nedvfelszívó réteg széle, ott érdekesen kitűnik egy vonal.
2015. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10es érzékenység teszt! A próba kedvéért tegnap egyszerre teszteltem az one steppel és gabriel testtel. Az one step negatív lett míg a gabriel pozitív! A gabrielnek hiszek! :)
2015. okt. 22. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Éljen, gratulálok! :) A One Stepnél nekem volt olyan adag, hogy 4-ből 3 nem működött, szóval bele tudnak keveredni hibásak sajnos. A lényeg, hogy úton a baba! :)
2015. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!