Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3nappal nemvárt előtt kinek...

3nappal nemvárt előtt kinek milyen tünete volt?

Figyelt kérdés
Én émelygek, mindjártmegjon érzésem van, fáj a derekam s nincs egy darab pattanásom sem. Hétfőn fogok tesztelni. Van valaki így?
2015. okt. 22. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Várt előtt 5 nappal iszonyatos álmosság tört rám és egy hatalmas éjszakai alvás után sem akart szűnni. Egyből beugrott, hogy abban a hónapban hanyagul védekeztünk (na jó, sehogy), így vettem terhességi tesztet munka után és este megcsináltam. Halvány pozitívat mutatott 4 nappal a soron következő vérzés előtt.
2015. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha fáradékonyabb lettem volna de nem volt különösebben feltűnő.. Kávét viszont nem tudtam meginni, rosszul voltam tőle. Nem is erőltettem.
2015. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fáradékony voltam , kicsit émelyegtem de nem gyanakodtam mert dolgoztam , pakolásztam és gondoltam azért van , ami fura volt hogy esténkét kétszer keltem fel pisilni amikor végig alszom az éjszakát. Amugy semmi hányinger ilyesmi. Én nem várt után csinaltam es eros pozi lett.
2015. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!