Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű hogy terhes vagyok?

Valószínű hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Gyermeket tervezünk a párommal. Mára már egy hete késik de ma reggel a facelle kazettás teszt negatív lett. Ennek ellenére terhesnek érzem magam. A hőm még mindig nem esett le inkább egyre fentebb meg. Étkezések után ég a gyomrom. Többnyire esténként puffadok, gázosodom és olyan érzésem van mintha meglenne. Tegnap már sűrűbben is pisiltem. Múlthét vasárnap csináltam egy predictor early tesztet (már akkor is késett 2 napja) az egyértelműen pozitív lett de nem merek neki hinni mivel sok rosszat hallottam róla... Pláne hogy a mai facelle totál hómező... Kedden megyek vérvételre de megpusztulok a bizonytalalnságtól. Sok helyen olvastam hogy többmindenkinek a teszt nem mutatott semmit 5 hetesen sőt még akkor sem amikor már az uh-n is látszott! Tudom ki fog derülni előbb utóbb de ti mit gondoltok?

2015. okt. 23. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy terhes vagy.
2015. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de ha most a facelle negatív az nem jó jel, mivel egy héttel ezelőtt még pozitív volt a teszted. Egyébként tapasztalatom alapján a facelle teszt megbízható és elég érzékeny is. Drukkolok hogy sikerüljön!
2015. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a predictor szar. Nem is tudom minek vettem meg komolyan. Csak idegelem most magam miatta :)
2015. okt. 23. 15:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Csináltam tegnap egy clearblue +plust és halvanyan ugyan de pozitiv lett. Annak már hihetek ugye?
2015. okt. 25. 16:46
 5/10 mandiga ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi lett azóta veled? Lett baba?
2015. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azóta csinátam egy másik clearblue-t is ami egyértelműen pozitív lett, ugyan még halványan. akkor el is mentem orvoshoz aki még nem látott semmit uh-n de két hét múlvára visszarendelt mert korai terhességet gyanított, így most pénteken kell mennem kontrollra. A hőm egyébként folyamatosan fenn van, azóta lett egy még erősebb clearblue tesztem és ma reggelre olyan ragyas lett az arcom hogy nem ismertem magamra xD pedig soha nem voltam pattanásos még mensi előtt sem :DDD
2015. nov. 11. 18:27
 7/10 mandiga ***** válasza:

Nagyon nagy gratula. Mennyi késésnél mutatta hogy pozitív? Nekem 6-án kellett volna megjönnie, de még semmi, pedig ma is biztos voltam benne, hogy megjön. Facelle teszt negatív.

Írja majd, hogy mi volt az ultrahangon.

:)

2015. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ismét nem lett jó vége. Kezdem feladni. Tegnap uh-n nem látott a doki semmit ma meg is jött... Ne vegyetek clearbluet. Méregdrága és egy teszt sem csapott még be ilyen csúnyán...
2015. nov. 14. 08:29
 9/10 A kérdező kommentje:
2015. nov. 14. 08:30
 10/10 mandiga ***** válasza:

Pedig ez nagyon is pozitív. Szerintem ezek a tesztek már üzletpolitika, hogy az ember minél többet vegyen. Régen ilyen nem volt, hogy szellemcsík meg álpozitív. Ennyit a minőségről.

Nagyon sajnálom, hogy ez lett a vége. Eléggé elszomorító. Új hónap új remény, ne add fel. De ilyen tesztet tényleg ne vegyél többet. :(

2015. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!