Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínü hogy terhes vagyok? <3

Valószínü hogy terhes vagyok? <3

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátom,és nem védekeztünk,épp akkor volt peteérésem,hozzáteszem,mielőtt valaki beszól hogy felelőtlen vagyok....nos hát babát szeretnénk.:)

Pont egy hete hogy együtt voltunk,és nekem ma kellet volna hogy megjöjjön,de nem jött meg,semmi jel nem utal arra hogy meg is jön,mert menstruacio elött fajt a mellem most meg semmi.

Már két napja nem tudom elviselni a barátom parfümjének illatát,egyszerüen hanyingerem lesz tőle, a terhesség első hetében ez létezhet?



2015. márc. 19. 20:16
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
A barátoddal is meg van beszélve?
2015. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
hany éves vagy?
2015. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%
Gratulálok! :) Mi lesz a baba neve? 16/L
2015. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
persze hogy meg van beszélve ;) hisz mind a ketten szeretnénk,most töltöm a 23at. :S hát ha kisfiú akkor Mark vagy Alex,ha kislány akkor Larina :D
2015. márc. 19. 20:19
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mazltow!
2015. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
5%
Lákátos Larina?
2015. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem vagyok cigány,és a barátom sem igy kizárt ;) ugy latszik már mindenkit cigány aki fiatalon akar gyereket :)
2015. márc. 19. 20:38
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hete voltatok együtt és állítólag akkor volt peteérésed, akkor még csak 1 hét múlvára kéne várnod vagy nem várnod. A peteérés többnyire a következő mensi előtt 14 nappal történik. Így ha egy hete voltatok együtt, akkor még csak a beágyazódás körül tartanál. Itt valahol eltűnt egy hét a számolásból.
2015. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

én azt javaslom, amennyiben babát szeretnétek, először is frissítsd fel biológiai tudásodat, mert több ponton tévedsz, és nem árt, ha bizonyos dolgokkal tisztában leszel, ha most nem sikerült a baba :)

egyébként nem valószínű, hogy terhes vagy.

2015. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha most kellene megjönnie, akkor nem egy hete volt peteérésed, hanem 2 hete...Számolj újra szerintem,mert ez így nem klappol...
2015. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!