Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 18. Dpo, Clearblue...

Elvileg 18. Dpo, Clearblue digitális teszt keveset mutat?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy a fogantatás óta eltelt hetek száma 1-2, azaz 3-4 hetes terhességet mutat. Nem kéne többet mutatnia? 4 napja késik, kb félidőben szokott a peteérésem lenni...

2015. okt. 24. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel a HCG szint alapján "állapítja meg" a teszt, hogy hány hetes terhes lehetsz, nincs okod aggodalomra. Vagy nem volt kellően koncentrált a vizeleted, vagy lassabban termelődik a hcg, vagy késbb történt a fogantatás. Ne izgulj! Graulálok, és boldog babavárás!
2015. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első! Tudom honnan számolják a terhességet :) Tisztában vagyok azzal is, hogy nem töltöttem be az öt hetet sem.


Izgulni sajnos van okom. Volt 3 kémiai terhességem az elmúlt fél éveben, most kaptam duphastont, amit a ciklus második felétől kellett szednem. Azért tettem fel a kérdést, mert látom, hogy másoknak a nemvárt előt adja ezt az eredményt.

2015. okt. 24. 15:07
 4/12 anonim ***** válasza:
A CB a fogantatástól számol, tehát ahhoz hozzá kell adni még 2 hetet:)
2015. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hozzáadtam, a kérdésben ott van :)
2015. okt. 24. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
De akkor mi nem stimmel?:) 1-2 hét, abban benne van a 2, hozzáadod a 2 hetet, akkor az 4, 4 napja késik, tehát, ha ciklus közepén volt a peteérésed, akkor 4+4 hetes vagy most, a CB-ről pedig feltételezm, hogy a betöltött heteket mutatja, amivel az orvos is számol egyébként, nem pedig a betöltendőt, tehát most 4 hetes vagy, ha 5 hetes leszel, akkor fog várhatóan 3-4-et mutatni a CB.
2015. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert sokaknál ez a menszesz előtt mutatja az 1-2 hetes értéket, pár nap késésnél már inkább a 2-3 hetet írja ki.
2015. okt. 24. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ne izgulj ezen. Ha pozitív, akkor pozitív. Peteérés pl nekem van, amikor 19. napon van, van, amikor 13. napon. Szóval lehet, hogy később volt, mint számoltad.

Gratulálok a pozitívhoz!

2015. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát csajok akkor lezárom ezt a kérdést! Sajnos igazam volt, tudtam, mikor volt peteérésem (középidőben), csak kémiai terhesség volt! Tehát, akkor tényleg keveset mutatott. Azután még egyszer jártam így. Azóta találtak egy rossz fogat, kihúzták és jelenleg ismét a 18. DPO-n vagyok és ma reggel azt írta ki, hogy a fogantatástól eltelt hetek száma 2-3. Most már azért bizakodom :D
2016. febr. 2. 09:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Progeszteront szedsz?
2016. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!