Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Másfél hónapja...

Lehetek terhes? Másfél hónapja együtt voltam a párommal utána rendesen meg is jott a menstruációm. Azóta nem voltunk együtt mert vidéken dolgozott. A következő menstruációm késik már 3 hete, tegnapelőtt voltunk együtt azóta először.

Figyelt kérdés

Eddig meg sem fordult a fejemben hogy terhes lehetek mert nem voltak terhességre utaló jelek de utánna olvastam a neten és kezdek aggódni. Egy ideje nincs étvágyam de leginkább a főtt ételektöl vagyok rosszul. Gyümölcsöt vagy kekszeket szivesen eszem de a legtöbbször két falat hus vagy két kanál leves után úgy érzem jól laktam és hányingerem lesz. Sokkal többet iszom a szokásosnál, többször érzem hogy pisilnem kell ezáltal, a bőröm zsirosabb és feltűnően pattanásosabb lett és a gyomrom is gyakran rendetlenkedik. Tesztet nem csináltam mert eszembe be se jutott a baba. Lehetek terhes?

22L



2015. okt. 25. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? 3 hét késéssel. Holnap vegyél tesztet.
2015. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam rá mivel az előző menstruációm időben megjött mikor együtt voltunk. Tudom attól nem lehet kizárni de a jelek sem arra utaltak. Köszönöm a választ.
2015. okt. 25. 13:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Az együttlét után mikor jött meg a menzeszed? Mert ha pár napoal utána, akkor az nem jelent semmit, hiszen a beágyazódásnak több nap kell.

Holnap vegyél egy tesztet.

2015. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most néztem vissza a naptáram. Kiderült az együttlét óta nem is menstruáltam.
2015. okt. 25. 14:17
 5/15 A kérdező kommentje:
Szeptember 8.án volt meg utoljára és szeptember 13.án voltunk együtt. Azóta semmi.
2015. okt. 25. 14:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor ez egyértelmű. Szept. 8 óta már lehetsz vagy 7 hetes terhes kb. A teszt már délután is ki fogja mutatni, és szívhang is lesz ultrahangon.
2015. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy terhes vagy.
2015. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Olvastam a neten valami premenstruációs szindrómáról amineo hasonlók a tünetei. Nem lehet hogy erről van szó?
2015. okt. 25. 14:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes vagy, lehet hogy valami més miatt nem jön meg. CSinálj egy tesztet, aztán kiderül, találgatni feleslegges.
2015. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem, PMS szerintem nem lesz. 3 hét késés az vagy nagyon komoly hormonzavar (ami eddig is feltűnt volna, gondolom), vagy terhesség.


Mivel védekeztetek szept. 8-án?

2015. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!