Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok....

38 hetes terhes vagyok. Nagyon ciki, de nem tudom kitől kérdezhetném meg. Tegnapelött kijött az aranyerem és azóta nem tudom rendesen kitörölni. Hiába mosakszom le, két három lépés után érzem, hogy olyan a fenekem. Mitől van ez? Olyan kínos!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínü a baba nyom.....Használj törlökendöt,meg aranyér kenöcsöt.A szülés sem fog ezen javítani.Nekem 3 hónap kellett még elmúlt az aranyerem......

Kitartás.

2011. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia


nekem a szülés után, épp 1 hete jött elő, pedig soha nem volt.

Nagyon puha vattát, törlőkendőt használj, mosakodj minden nagy wc után, és a sperti kenőcsöt lehet terhesen és szoptatás alatt használni. Elég drága 1800ft volt, de a gyógyszerész ezt mondta h lehet használni, nekem 2 nap alatt rengeteget javult.


Minden jót! Hamarosan babázni fogsz, el sem fogod hinni milyen drágák ezek a kicsikék :D

2011. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, van ennél cikibb is! Szülés után hasmenésem volt és nem értem el a wc-re, mert annyira kijött az aranyerem, hogy nem tudtam szorítani :D

Én is Spertit használok, bár nekem lassan hat.

Nem akarlak elkeseríteni, de szülés után még gázabb lesz a helyzet. Életemben nem láttam olyan aranyeret, mint akkor.

2011. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!