Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vékony teherbeeséshez?

Túl vékony teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
174 cm vagyok, 53-55 kg. Sportolással tartom fenn a súlyomat,nem diétázom. Mindenkitől azt hallom, hogy hízzak, ha babát szeretnék. Szerintetek ez igaz lehet? A menzeszem mindig nagyon pontosan megjön,semmilyen zavar nincs benne. A sportolást már visszavettem, nehogy az legyen a gond, hogy "túlélő üzemmódban" vagyok, és ezért "kidob" minden felesleget a szervezetem. De a hízás, vagyis a felszedett zsírmennyiség valóban könnyebbé tenné a teherbeesést?
2015. okt. 25. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 😊

173 cm-rel, es 52 kiloval estem teherbe. A terhesseg alatt 25 kilot hiztam, egy ev alatt visszament, es evek ota megint max 55 kilo vagyok.

2015. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Téged nem "izélgettek" ezzel egyfolytában, hogy túl vékony vagy? Mert én már lassan pocsékabbul érzem magam, mintha el lennék hízva, egyfolytában megjegyzéseket tesznek, holott tudják, h keményen sportolok. Mióta meg pár ember megtudta, hogy gyereket akarok, le nem állnak vele.
2015. okt. 25. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én most vagyok 26hetes mikor terhes lettem 54kg voltam és 170cm szóval szerintem ez nem befolyásolja a dolgot:)
2015. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

160 centi, 42 kg, màsodik terhesség, az első véletlenül, a màsodik 2. éles hónapban. Az elsőt végig dolgoztam, 3 óra sem volt cakk-pakk a szülés, 3 kg, 50 centis makkegészséges baba-aki azóta sem jàr orvoshoz,7 hónap szoptatàs, a màsodikkal félidős vagyok.

Ne dőlj be ilyen hülyeségeknek :)

2015. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Persze, egy vastag zsírréteg nagyon hasznos egy gyermek megszüléséhez :D
2015. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Bár nálam érdekes módon úgy alakult, hogy mindkettő terhességem akkor "jött létre", amikor legalább 57 kiló voltam. Hosszú ideig voltam ez alatt a súly alatt (53-54 kiló), és akkor nem sikerült megfoganni. De mindannyian mások vagyunk, sok nőt ismerek aki pálcika vékonyan is könnyen teherbe tudott esni.
2015. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, befolyásolja, főleg, ha nagyon alacsony a testzsírszázalékod. A kemény sport sem segíti elő.

De nem biztos, hogy ez az oka, hogy még nem sikerült. Hiszen nagyon sokan teherbe esetek nagyon vékonyan is. Inkább akkor lehet ez gond, ha egyébként is van valami hátráltató tényező és ezek összeadódnak.

2015. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt mondják, jó, ha van "tartalék", hízzak kb 5 kilót. Valahol logikus, valahol nem. Most szálkás, izmos vagyok,nem tudom eldönteni,hogy ez baj-e vagy sem. Meg fogok kérdezni orvost is, hogy szerinte mi a jobb, de örülök, ha írtok, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2015. okt. 25. 16:04
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
sokkal könnyebb lesz minden, ha jó kondiban vagy. Például 10 edzettsegi fokbol a terhesség alatt visszaesel mondjuk 4re,míg aki nem sportol és túlsúlyos az 0 edzettsegrol 0ra, vagy alá...
2015. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De miért gondolkodsz ezen? Próbálkoztok és van valami gond?
2015. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!