Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet észre venni a...

Mikor lehet észre venni a terhesseget? Mikor kezd nőni a has?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
nálam a 12. héten egyértelmű volt,valakinek meg a 20. héten se látszik semmi hiába vékony testalkat...
2015. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két barátnőm volt terhes a közelmúltban. Az egyikőjük még a 8. hónapban is a normális ruháit tudta hordani, mert előtte is molett volt, így rajta nem mindenki vette észre azonnal, hogy terhes, sőt sokan még a 6. hónap felé sem. A másik barátnőm nagyon vékony, tőle már a 9. héten is megkérdezte egy kolléganője, hogy csak nem babát vár? Most 11. hetes terhes, és már egyértelműen látszik rajta, nem csak a pocakján, hanem az arca is nagyon kikerekedett!
2015. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtam 20 hetesen kezdett látszani. Normál testalkat vagyok. Végig kicsi hasam volt :-)
2015. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen kezdett picit látszani, előtte meg csak a strandon 12 hetesen, mikor puffadtam, de ott inkább csak méregettek a barátok, rákérdezni még nem mertek:)

Kollégám a 20. héten kérdezett rá, többi kollégából kettő, aki már tudta a 22. héten mondta, hogy már látszik.

2015. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen kezdett nőni és a végére nem lett nagy.
2015. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a puffadás miatt már a 10. héten elkezdett látszani a pocakom, már akkor bővebb derekú nadrágot kellett hordanom. Olyan igazi kismama pocakom 16 hetes kor körül kezdett látszani. Addig inkább úgy néztem ki mint aki jól bekajált. :)
2015. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!