Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen, terhességi...

Kinek milyen, terhességi tünetei voltak a nem várt menni elott?

Figyelt kérdés
Már kb egy hete nagyon fura mindjárt megjon érezesem volt, és el kezdek a melleim nőni és nagyon fájni, folyton éhes vagyok , és óránként pisilek . Fáradtnak és gyengének érzem magam nincs erőm semmire. Meg 3 nap a nem vartig,ezek lehetnek a terhesség tünetei ilyen hamar?
2015. okt. 26. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tunetem nem volt, pedig ketszer is voltam terhes.
2015. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna az első kommentet. Egyik gyerekkel sem volt semmi tünetem.
2015. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt de biztos voltam benne hogy meg fog jönni és azt érzem, még a derekam is leszakadt ahogy menzesz előtt szokott.

Egyedüli furcsa volt a keserű szájíz és a megnövekedett étvágy,de nem mertem reménykedni :D

De mellfájdalom meg rosszullétek sokkal később jelentkeztek olyan 7-8. hét körül kezdtem terhesnek érezni magam.

2015. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi és nem is kerestem. Mértem a hőmet, számoltam a napokat és reménykedtem, hogy nem jön meg. Tesztelni is csak a 15. Dpo-n mertem.Több év után nem lehet minden luteálist azzal tölteni, hogy figyelsz minden rezdülést, mert becsavarodik az ember. Főleg, hogy értelme sincs, mert a pms tünetek ugyan azok mint a korai terhestünetek.


27+3 hkm

2015. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Két gyerek boldog édesanyja vagyok és egyikkel sem volt mensi elott semmi tunetem de most úgy érzem a melleim mmindha tele lenne tejjel ezert lett ggyanús h esetleg terhes vagyok , mert mensi elott is fajták a melleim de előtte 2-3 nappal
2015. okt. 26. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
3szor voltam terhes az elsőnél egyáltalán semmi tünet nem volt, a másodiknál meg a harmadiknál mindjárt megjön érzésem volt nemvárt előtt 2-3nappal,d annyira erősen hogy biztos voltam benne ,hogy meg fog jönni,így még jó pár napig nem is csináltam tesztet. Ez azért is volt furcsa,mert nekem ha mindjárt megjön érzésem volt mindig aznap meg is jött,sosem húzódott el napokig.
2015. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

semmilyen


és nem feltétlen "tünetek"

2015. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, én azért reménykedek h baba lesz.
2015. okt. 26. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:

szia! nekem az előző terhességemnél,már ovu után kb 5nappal brutál hőhullámaim voltak leginkább este.Aztán néha napközbeni hányinger,de tényleg épp hogy megjelent már el is múlt,szörnyű fáradtság volt rajtam.a melleim azt hittem leszakadnak a helyükről.dehát nem gondoltam semmire.gondoltam pms.aztán aznap mikor meg kellett vna jönni délután teszteltem egy halvány pozit.


mostani terhességemnél abszolút semmi tünet.ma vagyok 5hetes és kb 2napja kezdődött a fáradtság,és enyhe cicifájás.

2015. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok az 5 hetes kismamanak mind ket gyerekhez! Hohullamok vannak nekem is , meg neha meg szedulok is de csak egy pillanatra. csutortokon lessz a nem vart menszim aztan ki derul h mi van ,vagy mi nincs , egyre jobban fajnak a melleim is es elegge eresek
2015. okt. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!