Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnek és hormonzavarnak...

Terhességnek és hormonzavarnak lehetnek ugyan azok a tünetei?

Figyelt kérdés
Május 22-én esemény utáni tablettát vettem be, szakadt gumi miatt. Akkor a ciklusom 7. napján lehettem. Rá egy hétre megjött. Majd most, több, mint két héttel az aktus után terhességi tüneteim vannak. Mellbimbó égés, gyakori vizelési inger, méhfájdalom és ma az átlagosnál magasabb hő. Együttlétnél pedig erős nyilalló fájdalom, aminek viszont nem hiszem, hogy sok köze van a terhességhez. Ma a 27. napon vagyok, de fogamzásgátlót szedtem az előző ciklusomban, így nem tudom, hogy mikorra kell megjönnie.Az aktus után 11., 15. és 17. napra csináltam terhességi tesztet, ami negatív. Igaz, az utolsó délutáni vizeletből volt. Mindez lehet a tablettától?? :/

2013. jún. 9. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. Elvégre terhességnél is egy csomó progeszteron termelődik, és az esemény utániban is egy jó adag progeszteron van. De azért még egy tesztet reggeli vizeletből csinálhatsz, hogy megnyugodj.
2013. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!