Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek épp az elmaradt...

Volt akinek épp az elmaradt PMS tünetei jelezték a babát?

Figyelt kérdés
Holnap nem kellene megjönnie, ilyenkor mar előtte egy hettelhéttel szokott görcsölgetni a hasam, most pedig semmi. A mellem sem faj. Volt valaki aki innen tudta hogy baba van?

2015. júl. 3. 11:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért megzakkant a telefonom
2015. júl. 3. 11:52
 2/55 anonim ***** válasza:

Én extra étvágyú és csokikívánós vagyok kb másfél héttel menzesz előtt, meg tiszta idegbaj szoktam lenni. Ez most nem volt, jó kedvű voltam, normál étvágyú, nem kívántam jobban a csokit mint máskor.

Késett 2 napot a menzeszem, teszteltem, és pozitív lett.

2015. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Szia. Én is innen tudtam, hogy sikerülhetett. :) Az égvilágon semmi tünetem nem volt, talán annyi, hogy fáradékonyabb lettem.
2015. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Én folyamatosan aludnék. Tegnap 15 órát aludtam... Most dolgozom de legszivesebben ledőlnék aludni és nagyon éhes vagyok... De talán ezt rá lehet fogni az időjárásra is.
2015. júl. 3. 12:37
 5/55 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sem volt semmi tünetem. Màskor előtte tonnaszàmra ettem a csokit, akkor kicsit se kívántam. A mellem kevèsbé fájt, mint màskor, és pár nappal a teszt előtt székrekedésem volt, többször is.

Hajrà! :)

Majd írj!

2015. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Most megyünk hosszú hétvégézni, de ha nem jön meg hétfőn tesztelek :) ha megjön akkor is irni fogok mert bosszant engem is mikor valaminek nem tudom a végét :D
2015. júl. 3. 14:53
 7/55 anonim ***** válasza:

Szuper vagy, köszönjük! Hètfőn nézni fogom!

Addig is jó pihenést és drukkolok!!!! :))))

2015. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Jaaa és mindenkinek dobtam a zöld pacsit :) kellemes hétvégét nektek! :)
2015. júl. 3. 17:34
 9/55 anonim ***** válasza:

Pont, mint a 2. válaszoló! Előtte mindig idegbeteg voltam és kiettem a hűtőt, de akkor valahogy minden más volt.

Erre mondjuk csak utólag jöttem rá, már menszi előtt gondolni sem mertem semmire, mert mindig beképzeltem valami tünetet :)

Amúgy megjön érzésem nekem volt, aznap kezdődött, amikor 1. napja késett. Sőt, nem is akartam tesztelni másnap, mert szinte annyira erős volt, hogy azt hittem, menten megjön. (Első tesztem időn túl lett pozitív, így ismételni akartam). De mellfeszülés, mellfájdalom nem volt.

2015. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok, nekem is az volt, h amikor meg kellett volna jönnie, görcsölgettem és fájt a derekam szokásosan, ezért azt gondoltam, ugyanúgy mint máskor ilyenkor: megjön. De mégse jött :)
2015. júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!