Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás volt a teszt? Többi lent.

Hibás volt a teszt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Gábriel tesztet csináltam ma. 5 napja késik. A rácseppentés után elkezdett végig menni a pirosság ahogy a teszt szívta fel a vizeletet. Megjelent a T jelnél egy csík, majd eltűnt, és ezután jelent meg a C vonal. Ez most mit jelent? Hibás volt a teszt?
2015. okt. 26. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezért kell x perc elteltével leolvasni az eredményt, miután kitisztultak a színek.
2015. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Több ilyen tesztet csináltam már, és mikor nem voltam terhes, soha nem jelent meg a T vonal, egy pillanatra sem. Mikor terhes voltam viszont azonnal kijött és ott is maradt.

Ilyet még nem tapasztaltam. Akkor most ezzel a teszttel mi a helyzet?

2015. okt. 26. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a mérés határértéke körüli a hcg szinted. Holnap reggel csinálj egy másikat.
2015. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!