Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek az ovutesztnek nincs...

Ennek az ovutesztnek nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

[link]


5.napja ilyen az ovutesztem. Tudom,hogy ez alapesetben negatív. De most 2 napja késik és a terhességi teszt negatív.


2015. okt. 26. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
esti? reggeli? ha jóstesztnek hasznalod úgy rémlik nem onmagaban vam ertelme, hanem hogy a tegnapi (azelotti- stb.-hez) kepest erosebb vagy sem. Es azt reggelibol kell.
2015. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ooohhjj :( ez keso delutani...
2015. okt. 26. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

sokat nem jelent, de most felbuzdultam es teszteltem en is.. nekem total halvanyan csikos :) az sem jelent semmit, bar en nekem majd jovo heten kellene (nem) megjonnie

van valami tuneted? szokott kesni? a terhessegi tesztet reggel csinaltad?

en szoritok.. max hnap csinalj ujabb hcg tesztet.. hatha.. ha az is negativ es nem jon meg akkor varsz 2 napot haatha. :) nalam mindig a remeny verzik el utoljara...

2015. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:)

Haaat.. faj a derekam..szurkal a mehem(azthiszem),megduzzadt a mellem,faj a fejem es egyfolytaban 36.2-n van a hom 2 napja a 35.8 helyett.

2015. okt. 26. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

uh, nekem reggel volt 37,1.. peteereskor volt 35,7.. (na ilyenem sem volt meg) pé előtt meg 36,2.


figyu ha kesik az mar alapbol jo hír, szerintem a többi is lehet jó jel. reggel nézz egy tesztet.


a fejem nekem pé-kor fájt, de nagyon durván, azt hittem elájulok, plusz hányingeres volt. (tipikus aljas migrén 2 napig)

2015. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szurkolok :)
2015. okt. 26. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi! Én is neked! Majd írjál mi lett!
2015. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!