Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kerüljek el hogy nehogy...

Mit kerüljek el hogy nehogy mégegyszer spontán elvetéljek?

Figyelt kérdés

Ismet sikerult a baba!!!! Viszont egy eve volt egy spontan vetelesem es a lelki trauma miatt soha nem mertem utana jarni hogy mi miatt tortenhetett/ mit ronthattam el.

Par napja az orvosnal pedig annyira boldog voltam, hogy elfelejtettem ezt az eleg fontos kerdest megkerdezni tole :)


2015. okt. 27. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nem fog tudni pontosan válaszolni a doki. Én a vetélés után a kövi terhességnél utrot is kaptam egy kis segítség gyanánt,de mondta a doki,hogy az se egy csodaszer ha menni akar menni fog.Szerencsére nem akart
2015. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Persze kímélő életmód, ne emelgess, ne erőltesd meg magad, de normál életvitelt élj!
2015. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!