Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Ugye ez negatív terhesség...

SOS! Ugye ez negatív terhességi teszt? Nagyon Félek.

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap kellett volna megjönnie de késik. Vettem egy tesztet a patikában. Gabriel a neve. Ugye ez negatív? Nem akarok még terhes lenni!


2015. okt. 28. 10:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Már ma tesztelhetsz Facellel vagy Xepillel mutatná, én megnézném másik teszttel.
2015. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem halvány pozitív. Reggeli elsőből csináltad? Szerintem holnap reggel ismételd meg a tesztelést. Bár én biztos nem bírnám ki. Vegyél a dm-ben x-epil terhességi tesztet. 400 Ft és 2 db van benne. Egyiket megcsinálhatod ma, másikat meg holnap reggel, hogy biztosra menj!
2015. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Pozitívnak latszik. Ha ideges vagy vegyel egy digitalis tesztet az tuti kimutatja. Nekem is ilyen volt ez a fejta teszt de sajnos a digitális negativ lett. Bar én reménykedtem.
2015. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. A digitalis draga de szerintem Megéri.
2015. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Az OK, hogy vegyél még egy tesztet, de ne ma csináld meg, hanem 3 nap múlva, reggeli első vizeletből.
2015. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
33%
EZ CSAK SZÁRADÁSI CSIK
2015. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nekünk már 2 gyerekünk van, mind a kettőnél ilyen volt az első teszt - nagyon halványan látszódott a csík. Majd később kiderül.
2015. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
34%
Legközelebb óvszert vegyél ne tesztet. Akkor bezzeg nem féltél mikor csináltad?
2015. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nemrég csináltam tesztet ugyanúgy Gabriellel, az halvány pozitív volt: halvány és Rózsaszín! (És azóta Uh is igazolta a babásodást :) )


Ezt én szürkének látom, azaz SZÁRADÁSI CSÍKnak tűnik. A reagens, amit a tesztre felvittek, de mivel nem reagált semmivel, csak a helyét látjuk szerintem.


Fent mondta valaki a DM-es x-epil tesztet, amiben kettő van, na olyat érdemes venni, mert a valóságban te látod, mi meg a fényképről találgatunk.


És legközelebb óvatosabban (óvszer, fogamzásgátló...?)

2015. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Pozitív
2015. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!