Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napos késés után is negatív...

10 napos késés után is negatív teszt. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Se cisztám se más nőgyógyászati problémám nem volt eddig. Hányinger és szédülés egyedüli tünetek.... Viszont 1 éve tervezzük a babyt.. Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, de szerettem volna tudni, hogy mással is előfordult e már hasonló eset. Köszönöm a segítséget

2015. okt. 27. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a terhességen kívül sok minden okozhat vérzéskimaradást. Nekem egyszer 3 hetet késett. Kiderült, hogy egyszerűen a soros petefészkem abban a hónapban nem működött, ennyi. Semmi szervi baj, csak a soros szerv elbambult és 3 hét késéssel kapott észbe.
2015. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :((( Én még azért nagyon bizíkodok..... eddig nem foglalkoztam a dologgal.... de ami még hozzá tartozik, hogy 1 héten keresztöl menstruációs görcseim voltak és szurkált a hüvelyem.. ezt sajnos megint csak nem tudom mire vélni.. olvastam nagyon sok hasonló esetet, akinek 2 3 hét csúszás után vált pozitívvá a teszt.. Ez mitől lehet??
2015. okt. 27. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!