Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg, de a teszt is...

Aniko890225 kérdése:

Nem jött meg, de a teszt is negatív. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk párommal.Abbahagytam a fogamzásgátló szedését(Mistral) szept 25-én.Ez az utolsó mensi első napja is egyben.Azóta sem jött meg.Viszont nem görcsök,hanem néha erős feszítő érzést érzek a méhemnél és fehéres folyásom is van. Sok mindent olvastam már,hogy ha abbahagyja valaki a gyógyszert zavart okozhat,de még is nem tudom mire gondoljak.Csütörtökön megyek a dokimhoz,de kíváncsi vagyok hátha tud valaki segíteni ebben,aki így "járt" mint én.Egyébként a tesztet 25-én reggel végeztem el,de volt aki azt mondta hamar csináltam meg.(október 23-án kellett volna megjönnie.)Elvileg ha baba lenne ki kellene mutatnia szerintem,de én azért még reménykedek hátha sikerült....
2015. okt. 26. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha abba hagyod, okozhat zavart, amíg a szervezetedből ki nem ürül. 6 hónapot szoktak javasolni a próbálkozásig, amit szerintem érdemes betartani.
2015. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerszedés abbahagyása után közvetlenül nem tudhatod mikor "kellett volna" megjönni, mivel az sem biztos, hogy egyáltalán volt-e ovu, pláne nem hogy épp a számolt időben. Akkor sem, ha gyógyszer előtt szabályos volt a ciklusod. Érdemes hőgörbét vezetni, abból látszik, hogy mi a helyzet az ovuval. Ha megjönne, érdemes elkezdeni a mérést.
2015. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem 2 hónapig nem jött meg, és utána is eléggé össze-vissza volt :( Annyira összekeverte a hormonrendszerem, hogy azóta sem tökéletes (2012 májusában hagytam abba)...
2015. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy várni kellene,de sajnos most az a helyzet hogy nem tudok.A párom katona és elutazik fél évre,és jövőre már babázni szerettünk volna,így nem sok időnk van próbálkozni se.persze nehéz is így tervezni.Tudom,hogy ez nem úgy van hogy kigondolom és lesz baba,főleg így gyógyszer után egyből,de valahol még is reménykedtem abban hogy "becsúszik" csúnyán szólva.Sokan mondták azt is hogy gyógyszer abbahagyása után egyből teherbe estek.Viszont nem minden terhesség és szervezet egyforma.Szóval várok mást nem tudok tenni,és kíváncsi vagyok mint mondd majd az orvosom.
2015. okt. 26. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egyenlőre orvoshoz sem szükséges elmenned.

Bár a fogamzásgátló maga kiürül egyetlen nap alatt a szervezetből, viszont nem mindenkinél indulnak be egyből a természetes folyamatok! És a vérzésedet ne mérd a megvonásos vérzésedhez, ugyanis a fog. gátló szedése mellett megvonásos vérzésed volt, amit a gyógyszer szünetre történő abbahagyása váltott ki, most pedig ha beindulnak a természetes folyamatai a szervezetednek, akkor újra menstruálni fogsz, ami nem biztos, hogy ugyanakkor fog megjönni, mint a megvonásos vérzésed. Sőt, lehet, hogy éppen meg sem fog jönni. Van, akiknek idő kell, hogy minden helyreálljon.

Viszont azért pár nap késés miatt nem szükséges még orvoshoz menni, ha kimarad 1 hónap vérzés nélkül, akkor a következőben érdemes elmenni, de addig meg bármikor megjöhet, akár pár nap múlva is.

2015. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1évvel ezelőtt ugyan így abba hagytam a gyógyszert csak akkor nem baba várás céljából.Párom nem volt itthon szintén így nem éltem nemi életet,úgy voltam vele pihentetem a szervezetem.Ez volt januárban.Március vége fele mentem dokihoz mert addig se jött meg.Kaptam gyógyszert hogy megjöjjön utána a doki tanácsára újra szednem kellett a gyógyszert mivel nem jönne meg szerinte.Ez alatt a 3 hónap alatt mind a két petefészkemben diónyi ciszta lett amit szintén gyógyszerrel kezeltek.Tudom milyen mikor rendesen megjön és hogy az mennyire görcsöl és mellette még a ciszták is.Szenvedtem eleget.Ahhoz képest a megvonásos vérzéses görcsök semmik.De most már szeretnénk babát.Eddig nem próbálkoztam mert a pajzsmirigyemmel voltak gondok.Most minden rendben lenne ha megjönne.Fentebb írtam miért sürgetem ezt a doki dolgot is.Remélem sikerülni fog.
2015. okt. 26. 20:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Voltam a dokinál,és minden rendben van.Kaptam gyógyszert és meg fog jönni.Azután majd jöhet a baba. De sajna idén már nem,csak jövőre lesz,de ez is valami már.

2015. okt. 30. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!