Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfű-palástfű tea...

Cickafarkfű-palástfű tea tapasztalatok érdekelnének. Volt olyan köztetek, akinek lerövidítette a hosszú ciklusát, esetleg még baba is lett belőle?

Figyelt kérdés
A kúra után (3 hónapot olvastam) rendesen beállt a ciklus, vagy esetleg újra hosszú lett? Minden tapasztalat érdekel.
2015. okt. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak részben tudok válaszolni, az első akciózós hónapban ittam a palástfű teát, és utána kisebb-nagyobb kihagyásokkal is az 12. hét végéig, nem tudom, hogy ez segített-e, átlag 31 napos ciklusaim voltak, az előtte 2-4 nappal kezdődő barnázás miatt ittam, ami lehet a progeszteronhiány egyik tünete, ez a tea pedig ennek a kompenzálására jó.


Cickafarkat amúgy akkor szabad inni, ha nincsenek cisztáid, és nincs ösztrogéndominanciád.


Többeknél olvastam amúgy, hogy a rendszeres ciklusukat összekuszálták ezek a teák, hosszabbak lettek, vagy nem is jött meg, ameddig itta valaki a palástfüvet.


Ha a ciklushosszodat akarod lerövidíteni, és babát is szeretnél, akkor nagyon ajánlom az aviva tornát. Ez egy hormontorna, ami rendberakja a hormonjaid, és nem kavar be a ciklusodba mégsem úgy, mint a teák. Én ezt is csináltam egyébként. Vannak külön ovus gyakorlatai is, és rengeteg a sikertörténet, az egészségemet, és szerintem részben az úton lévő babámat én is ennek köszönhetem.

2015. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neken igen, leroviditette!

En mondjuk a palastfuvet annyira nem ittam lelkesen, mint a cickafarkat, de igy is hatasos volt.

A 40-45 napos ciklusomat az elso honapba 37-re, utana meg 32 napra vitte le.

En mondjuk nem hagytam abba 3 honap utan. A cickat utana is ittam es igy, az 5. Teazos honapban mar nem jott meg. :-)


Szules utan sem allt be a ciklusom, 28 es szinten 45 nap kozott mindenfele hossz volt. Most is ittam, de most erdekes modon nem valtoztatott a hosszon.

Ennek ellenere, tea nelkul is teherbe estem, ugy hogy abszolut eselytelennek gondoltuk a honapot.


Ezt csak azert irtam le, hogy lasd, van igy es van ugy ugyanannal az embernel.

Egy probat azert meger!

Sok sikert! :-)


33 hkm

2015. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En csak 1honapig ittam, es babas lettem.

Masodik terhessegemnel is ittam, igaz, akkor mar szedtem Clostyt es Utrogestant.

2019. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!