Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől nagyobb az esélye, hogy...

Ettől nagyobb az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, lassan egy éve. Nemrég kihagytam 2 napot, és pecsételő vérzésem lett tőle. Aztán bepótoltam azt a két tablettát és szedem tovább. Közben volt/van szexuális életem. Lehetek terhes?

2015. okt. 29. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es jó nagy baromságot írt. A tabletta a gyógyszermentes napokon is véd. A gyógyszer mellett pedig nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés.


Azért kell 21 napig szedni (nem egy hétig, ahogy te csináltad), kérdező, és utána szünetet tartani, mert így van kitalálva, így alakít ki védettséget. Ha csak szökőnapokon szeded, akkor nem véd, akkor terhes maradhatsz mellette.

2015. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!