Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztben kérek...

Mandiga kérdése:

Ovulációs tesztben kérek segítséget mert már semmit nem értek?

Figyelt kérdés

3 hónapja használom az ovulációs tesztet, de ilyen még nem volt. Örültem, hogy elérte a pozitív szintet. Ma első pisiből viszont elöbb megjelent a tesztcsík mint a kontrollcsík, eddig mindig várnom kellett 2-3 percet vagy többet is. Van görbém is, igaz nemrég vezetem, de már semmit nem értek. Lehet hogy valami bajom van? Vékony testalkatú vagyok, vannak már gyermekeim, soha nem volt semmi bajom.

Ezek a régebbiek:

[link]

Ez a mai:

[link]


[link]



2015. okt. 29. 11:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Az ovulációs tesztet nem reggel első vizeletből kell használni, hanem délutániból. Addigra termelődik ugyanis reális mennyiségű LH hormon a szervezetben a nap folyamán. Így a reggeli eredmény nem mérvadó.Ha csak nem jóstesztnek használod, de leírásodból nem következtetek arra.
2015. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Igen, azt már tudom. Most reggel csináltam, de délután is fogok csinálni. Ahogy beletettem a vizeletbe a tesztcsík kezdett megjelenni, utánna a kontrollcsík.Ha megnézed a görbém, akkor láthatod, hogy eléggé fura minden, ilyen nekem még soha nem volt. Pozitív hcg tesztek majd negatív, utána vérzés, pár nappal elötte barnáztam, majd mensi végén is barnáztam. Mensim 3. napján volt 3 napig pozi az ovuteszt. A hőm fent van, alaphőm 36.4 szokott lenni. Ma megint pozitív ovuteszt. Hát ezért nem értek én már semmit sem. Elvileg dpo. 9. napján vagyok. 25 naposak a ciklusaim. Hcg teszt 10-es vaterás negatív.
2015. okt. 29. 12:24
 3/54 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy 2x teszteltem. Reggel és 5 körül délután, hogy be tudjam lőni az lh csúcsot. Olvadtam, hogy mások is szokták így csinálni. Meg van doki, aki ajánlja is.
2015. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Most én is azt fogom csinálni, délután tesztelek megint. Elvileg volt már ovum a hőm és a diagram szerint. Elképzelhető hogy kétszer is van egy hónapban? A délutáni tesztelést is felteszem majd, már nagyon kiváncsi vagyok.
2015. okt. 29. 12:36
 5/54 A kérdező kommentje:

Teszteltem délután és este is. Ez az eredmény.


Felső reggeli egyböl pozi lett, középső délután 15 óra, kb 20 perc múlva lett olyan, alsó este 7 óra, elöbb megjelent a tesztcsík mint a kontroll.


Ezek szerint most van pém? November 6-án kell megjönnie a mensimnek.


[link]

2015. okt. 29. 19:23
 6/54 anonim ***** válasza:
Az én ovu tesztemen akkor jött ki rögtön a tesztcsík,reggeli elsőből,és délután is,amikor a hcg tesztem is pozitív lett. Kipróbáltam "jósteszt"ként. Nem lehet,hogy neked is babát akar inkább jelezni?
2015. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tudom miért van így, még van 6-7 napom a nem vártig. Érdekes, hogy a tesztcsík elöbb jelent meg mint a kontrollcsík. Nálad is így volt? A hcg tesztem negatív. :(
2015. okt. 30. 14:18
 8/54 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem hamarabb jött ki a teszt csík, mint kontroll. Alig érte vizelet már kezdett látszódni a tesztcsík
2015. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de ha többször pozitív az LH teszt a ciklus alatt, és nincs ovuláció (tehát egyértelmű hőmérséklet növekedés) az utalhat PCOS-re. Ha több hónapon keresztül tapasztalod ezt, én javasolnék felkeresni egy nőgyógyászt, hogy megultrahangozzon. Úgy láthatja, ha esetleg egyszerre túl sok tüsző érik - ami ugye a pozitiv LH tesztekhez vezet.


De kívánom, hogy ne legyen igazam, és akár jóstesztként működjön nálad is az LH teszt!

2015. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Hát pont ettől félek, ezért is figyelem magam. Ma voltam SZTK-ba, de csak rákszűrésen, két hét múlva megyek vissza az eredményért. A menzeszem pontosan 25 naponként jön meg, vannak már gyermekeim, vékony testalkatú vagyok. Nem tudom ez a PCOS mitől lehet, annyira nem vagyok vele tisztába. Mindenesetre ha sokat lesz pozitív az LH teszt, akkor mindenképp elmegyek magán orvoshoz, mert SZTK-ban nem igazán lehet erről beszélni. Remélem nincs baj. Tegnap óta mensis érzésem van, a derekam le akar szakadni. Most vagy pé, vagy megjönne elöbb? Nem tudom eldönteni. Lehet már az a baj, hogy sokat olvasok. :)
2015. okt. 30. 18:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!