Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esésbe kérnék segitség...

Teherbe esésbe kérnék segitséget! Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Kisbabàt tervezünk a pàromal( az elsöt)..Nem tudom h a testem hogyan müködim nem mindig tudom mi mt jelent! Azt szeretném kérdezni h ( ma a munkahelyen elkezdtet fàjni a hasam haza érve észre vetem h ilyen nyàlkàs tojàsfehérje anyag jön ki alul) ez azt jelenti h ovulàciom van ??..Ha igen akkor most hànyszor kell probàlkoznunk?
2015. okt. 24. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom már a héten hányszor tettél fel kérdést a teherbeesésről, viszont most már tényleg iszonyatosan görcsös, amit csinálsz. Ne figyelgesd a tested és ne a "gyerekcsináláson" járjon egyfolytában az agyad, mert még azelőtt belebolondulsz, hogy összejönne!

Legyetek együtt akkor, amikor jólesik! Azt hiszem a múltkor is ugyanezt tanácsoltam! Hidd el, ettől jobb recept nem kell!

2015. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vállalom a segítést!

Beszéljed meg pároddal - és próbáljátok meg ti ketten összehozni!

"...hnyszor kell problkoznunk?"

Havonta egyszer csak véletlenszerűen elég!

2015. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a várható ovuláció előtti napon, az ovuláció napján és utána napon is együtt voltunk, és terhes lettem. Ez a cucc, ami jön ilyenkor, ez tényleg a peteérés jele (lehet). Nálam biztos az.
2015. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tele van a net cikkekkel ami errol szol, ott a ciklus.hu, irhatod a homersekletedet, olvashatsz forumot, vehetsz ovutesztet, vaaagy.. eled az életedet es kb.2 naponta szexeltek. elobb összejön szerintem ugy ha nem azzal vagy elfoglalva, hogy mikor mi jon ki beloled.. tenyleg segito szándékkal azt mondom, ne kezdd el azokat amiket a hozzaszolasom elejen irtam, hanem elvezd az életedet a paroddal es a szexet.
2015. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teherbe esést nem a napi aktus hataroza be hanem az ha mondjuk nem védekeztek!

Amugy megsugom az sem jo ha szinte percenként a parodal vagy hogy tuti sikerüljön a baba es ragorcsoltsz es aktus utan par nappal mar tesztelni is kezdesz.na ekkor van az hogy 1ev próbálkozás utan sem jon a baba!!ne gorcsolj mar ra Ennyire!! Hidd el mar fent megvan irva hogy mikor leszel terhes ezt te nem elozheted meg.

Baba jön amikor jonni akkar es nem amikor te akarod!

2015. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!