Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes voltam és...

Lehet hogy terhes voltam és elvetéltem?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem vagyunk rágörcsölve a baba projektre.nem teszünk se ellene se érte.ha jönni akar majd jön.az történt hogy 15én megjött de kevesebb volt lényegesen de nem nagyon törődtem vele.aztán ezen a héten furcsán éreztem magam.hányinger rosszullét fáradság.ugy döntöttem ma veszek tesztet hátha baba van a mensi ellenére.de hirtelen görcsölni kezdtem és amikor elmentem wcre élénkpiros sok vér távozott majd el is mult.pedig a következő menzesz még nagyon messze van.mi történhetett?volt már ilyen valakinek?épp h megtudnám h babám lesz már elias veszitettem?
2015. okt. 29. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A HCG hormon nem ürül ki egyik napról a másikra. Ha terhes voltál, egy most elvégzett teszt is kimutatja. Fontos lenne tudnod, mert ha nem ürül magától teljesen, akkor orvosi, műszeres befejezés is szükséges lehet. Bizonyosodj meg róla!
2015. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok elmenni érte.reggel megcsinálom.
2015. okt. 29. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt múlt hónapban. A rövidebb ideig tartó menstruáció után két nappal erős görcs után egy nagy löket élénkpiros vér. A doki szerint stressz miatti menstruációs zavar, ultrahangon sem látott terhességre utaló jeleket.
2015. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak azért ijedtem meg mert mindig időre jön meg.még sose volt ilyen.és nem tartott sokáig.a biztonság kedvéért reggel elsütök egy tesztet.
2015. okt. 29. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A kérdésedre ugyan nem tudok válaszolni, csak kíváncsi lennék valamire. Írod, hogy nem tesztek se ellene, se érte. Akkor rendesen el is megy benned párod, csak az ovut nem figyelitek? Ha igen, mióta? Mármint mióta nem lettél terhes?
2015. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmegy bennem.de nem számolgatunk semmit.mindent ugy csinálunk ahogy jól esik :) ez az 5.hónap
2015. okt. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!