Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne értelme most tesztelni?

Lenne értelme most tesztelni?

Figyelt kérdés

Ma vagy holnap (nem) kellene megjöjjön, és annyira türelmetlen vagyok már.

Viszont a reggeli első vizeletet meg lekéstem.

Nem kellene így is már halványan látszania ha van baba?

Tüneteim egyelőre nincsenek.



2015. okt. 30. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem megpróbálhatod
2015. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom várd meg a reggeli első vizeletet. Jobb egy biztos eredmény, mint most egy bizonytalan és stresszelni, hogy egy csík, két csík, száradási... Amúgy tök megértelek. :-)
2015. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A luteális fázisom 16 napos amúgy, ez nagyon pontos kb. már másfél éve. 15-én lehetett a peteérésem.
2015. okt. 30. 11:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Az eddigi terhességeimnél mindig a nemvárt előtt már erős pozitívat teszteltem, az egyikkel szintén ebéd után. Viszont akkor már mindig nagyon émelyegtem, és "éreztem", most viszont nem érzek semmit, csak fáradtságot, de az meg amúgy is simán "normális" most. :)
2015. okt. 30. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van tobb teszted megprobalhatod :) Plane,hogy az elozoekkel is hamarabb teszteltel.Drukkolok :)
2015. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából azért lenne jó, mert most annyira le vagyok eresztve lelkileg. A kicsim hányós-hasmenőssel küzd.

Ha negatív lenne, akkor ugyanott tartanék, hogy vagy van, vagy nincs, ha meg látszódna valami, feldobná a napom...

2015. okt. 30. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Igy van csinald meg :) Picurodnak jobbulast kivanok
2015. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megcsináltam. Hát csont negatív lett.

És kicsit fájdogál a hasam, úgyhogy sejthető hogy mi lesz ebből.

Viszont a férjem telefonált, hogy ma korábban haza jön, úgyhogy mégis van remény a mai napra. :)

Nem vagyok frusztrált, csak olyan jó lett volna...

Meg hát amíg meg nem jön, addig ki tudja, még lehet szerencsénk is.

2015. okt. 30. 13:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Igy Igy!Csak pozitivan! Legyen szep hetvegetek :)
2015. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tegnap este és egész hajnalban fájt tompán a hasam, a derekam is. Vérzés egyelőre sehol.

Ez most kezd furcsa lenni, mert késni nem nagyon szokott, a has-derékfájás is csak egy napig szokott tartani maximum, aztán megjön. Hát meglátjuk.

2015. okt. 31. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!