Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján, délután van...

Nem várt napján, délután van értelme tesztelni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nincs. Várj 4-5 napot, ha késik, akkor csinálj. Addig feleslegesen stresszelsz rajta.
2015. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Peteeres utan 12-13 napon mar valószínűleg igen. . A beagyazodas altalaban peteeres utani 9.napig megtortenik, onnan pedig max 3 nap amikor mar vizeletbol is kimutathato.

Szoval ne a nemvartat nezd, hanem a peteeres utani napok szamat.

Nekem mindket terhessegnel a 10.napon mutatta ki halvanyan peteeres utan.

Olvasgass egy kicsit a babát tervezők otthona cimu oldalon, ott is van egy tanulmany mely szerint minel kesobb agyazodik be annal nagyobb a valószínűsége hogy nem marad meg. De ezt csak ugy irtam.

2015. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia, én biztos nem birnák tovább várni, van akinek már kimutatja, drukkolok neked :-)
2015. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én meg biztos nem csinálnék tesztet csak pár nap múlva.....
2015. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én reggeli elsőből már csinálnék!Nekem kimutatta.
2015. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én holnap reggeli első vizelettel csinálnám meg.
2015. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még nem csináltam tesztet.

5-6 nappal mensi előtt már barnázni szoktam. Most is van, de lényegesebben kevesebb. Ezért inkább várok még pár napot.

2015. márc. 29. 11:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 29. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha barnazol akkor pedig csinálj tesztet ahogy tudsz és Menj el orvoshoz mert lehet hormonproblema. De ha minden hónapban barnazol akkor lehet ez a hormonproblema az ok az esetleges sikertelenségre, bár nem tudom mióta probalkoztok stb.. De ha progihianyod van és terhes vagy el fog menni a baba ezért mihamarabbi hormon pótlás kellene.
2015. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!